Wyszukiwałeś:

targi X

Nowy X

Jork X

. Znaleziono 247 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Nowy Jork

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 247 wszystkich):

Jaguar zapowiada nowy model

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku Jaguar nie zaprezentował nowego modelu,ale go zapowiedział. Brytyjska marka dostarczy światu pierwsze od dawnasportowe auto. Będzie to model F-Type.

 

Oto nowy Hyundai Santa Fe

Hyundai od pewnego czasu ma sporo do powiedzenia w segmencie wszelkiej maściSUV-ów. Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Nowym Jorkuzaprezentowana została trzecia generacja modelu Santa Fe, niezwyklepopularnego, także w Europie, średniej wielkości auta sportowo-rekreacyjnego.

 

Premiery targów w Nowym Jorku

Właśnie rozpoczęły się targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. Impreza motoryzacyjna za oceanem przynosi wiele premier, które głównie nastawione są na tamtejszy rynek. Jednak w NJ pojawiło się kilka premier ważnych zarówno dla rynku europejskiego jak i globalnego.

 

Rang Rover Sport zmierza do Nowego Jorku

Brytyjska marka Land Rover zapowiada swój najnowszy model spod szylduRange Rover. Nowy Range Rover Sport zadebiutuje na targach, które podkoniec miesiąca odbędą się w Nowym Jorku.

 

Nissan Murano zadebiutuje w Nowym Jorku

Juz za kilka dni na targach w "mieście, które nigdy niezasypia" Nissan zamierza pokazać kolejną nowość w gamie. Będzie tonowa generację modelu Murano.

 

Nowy Dodge Challanger i Charger w Nowym Jorku

Dodge szykuje emocjonującą premierę na zbliżających się targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku. Amerykanie na rodzimej ziemi pokażą nowągenerację Challengera i Chargera. Oto pierwsza zapowiedź!

 

Corvette Z06 zrzuca dach w Nowym Jorku

W tym tygodniu startują targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. To tam Chevroletpostanowił pokazać Corvette Z06 w wersji kabriolet.

 

Specjalna wersja MX-5 od Mazdy w Nowym Jorku

Niewielu producentów w swojej gamie ma taki model-wizytówkę, jakMazda. MX-5 w tym roku kończy 25 lat i z tej okazji Japończycy pokazująwersję specjalną. W Nowym Jorku Mazda zaprezentuje również nowepodwozie Skyactiv dedykowane do MX-5 następnej generacji.

 

Najważniejsze nowości wystawy w Nowym Jorku

Choć w hierarchii targów motoryzacyjnych stoją nieco niżej niżwystawa w Detroit, czy najważniejsze imprezy na rynku europejskim - w Genewie,Paryżu oraz Frankfurcie, to jednak wystawa New York International Auto Show marównież i swoją renomę. Na właśnie rozpoczętej tegorocznej edycjiwystawy pokazanych zostało sporo nowości, które niebawem zobaczymytakże i na naszych drogach.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Nowy Jork".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017