Wyszukiwałeś:

targi X

Seul X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi Seul

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Captiva: SUV Chevroleta na Europę

Kompaktowy SUV marki Chevrolet, którego studyjna jeszcze wersja znana jest jakoS3X, zadebiutuje na europejskim rynku podczas przyszłorocznych targówmotoryzacyjnych w Genewie.

 

Hyundai i Prada

Hyundai już od paru dobrych lat ma wysokie aspiracje do zdobycia kawałka tortuw segmencie samochodów premium. Przykładem tego jest limuzyna o nazwieGenesis, która wyraźnie odstaje od reszty gamy koreańskiego producenta.Tym razem model jest wspomagany przez projektantów z Prady.

 

Nowe Sorento dla Europejczyka

Po kwietniowej premierze całkowicie nowej generacji Kii Sorento na wystawie wSeulu już we wrześniu na targach IAA we Frankfurcie pokazana zostanieeuropejska wersja tego modelu. Do sprzedaży na Starym Kontynencie nowa KiaSorento trafi jeszcze jesienią br.

 

Kia Cadenza – nie dla Europejczyka

Kia zaprezentowała właśnie pierwsze zdjęcia swojego nowego modelu, mającegonamieszać w klasie wyższej. Niestety, zgodnie z obecnymi zapowiedziami, KiaCadenza nie trafi na rynek europejski.

 

Roadster Chevroleta w Seulu

Chevrolet na Salonie Samochodowym w Seulu zaprezentował koncepcyjnego roadsteraz napędem hybrydowym.

 

Koncept Renault-Samsung ujawniony

Renault-Samsung pokazał w Seulu koncepcyjny model SM7 Concept, któryjest prawie produkcyjną wersją flagowego auta mariażu dwóch firm.

 

Czterodrzwiowe coupe Kii

Jak zwykle pod koniec marca rozpoczną się targi motoryzacyjne w Seulu, a nanich najbardziej będą chciały się pokazać rodzime marki. Kia przygotowałana tę wystawę koncepcyjny model, który stanowi zapowiedźczterodrzwiowego coupe.

 

Ssangyong prezentuje dużego SUV-a

W Genewie marka Ssangyong zaprezentowała koncepcyjny model SIV-1, a narozpoczynającej się właśnie wystawie w Seulu prototyp o nazwie LIV-1. Jakzwał, tak zwał, trzeba jednak przyznać, że pod względem stylistycznymSsangyong robi całkiem duże postępy.

 

Hyundai Sonata Hybrid po raz drugi

Nowa Sonata zaprezentowana została w stolicy Korei, w Seulu. Auto ze świeżąstylistyką dostał napęd hybrydowy. To druga generacja hybrydowego sedana zKorei.

 

Ssangyong XAV zaprezentowany w Seulu

Koreański producent samochodów rozkręca się coraz bardziej. Podczastargów motoryzacyjnych w Seulu firma pokazała nowy koncept o nazwie XAV.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi Seul".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017