Wyszukiwałeś:

targi X

motoryzacyjne X

. Znaleziono 1868 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi motoryzacyjne

Spróbuj też wyszukać: targi motoryzacyjne swietokrzyskie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1868 wszystkich):

Paryskie targi zainaugurowane!

Właśnie dzisiaj, 28 września, dniami prasowymi rozpoczął się jeden znajwiększych salonów samochodowych w Europie, a także na świecie.Przez ponad dwa tygodnie na paryskich targach motoryzacyjnych prezentowanychbędzie kilkadziesiąt premier oraz modeli koncepcyjnych.

 

IAA 2007 z mojeauto.pl

Właśnie rozpoczęły się 62. targi motoryzacyjne we Frankfurcie nad Menem -jedna z największych tego typu imprez branżowych nie tylko w Europie, ale i nacałym świecie. W halach wystawowych pojawią się także i wysłannicymojeauto.pl, skąd będą na bieżąco informować o najważniejszychwydarzeniach tegorocznej wystawy IAA 2007.

 

Piękniejsza strona Genewy

Każdy, kto choć raz był na targach motoryzacyjnych powinien wiedzieć bardzodobrze, że poza najnowszymi modelami, które wchodzą właśnie doprodukcji, spotka tam także zapierające dech w piersiach modele koncepcyjne.To jednak nie koniec atrakcji.

 

Targi AMI Lipsk rozpoczęte!

W dniu dzisiejszym dniem prasowym rozpoczęły się targi motoryzacyjne AutoMobil International (AMI) w Lipsku. Tegoroczna, 18. już edycja wystawysamochodowej odbędzie się pod hasłem "Oglądaj. Podziwiaj. Testuj."i potrwa od 5 do 13 kwietnia.

 

Targi w Genewie rozpoczęte!

Dziś, dniami prasowymi rozpoczęła się 79. edycja wystawy samochodowej wGenewie, największej tego typu imprezy w branży motoryzacyjnej w pierwszympółroczu na europejskim rynku. W halach wystawowych Palexpo niezabraknie i redakcji mojeauto.pl. Zapraszamy do naszego serwisu specjalnego irelacji prosto z Genewy.

 

Targi AMI co dwa lata

Niezwykle popularne wśród polskich miłośników motoryzacji targimotoryzacyjne AMI w Lipsku będą odbywać się w cyklu dwuletnim, w lataparzyste, na przemian z wystawą we Frankfurcie.

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

Targi motoryzacyjne w Detroit

Już za sekundę początek North American International Auto Show w Detroit.Właśnie pojawiło się nieco więcej detali dotyczących targów.

 

Targi we Frankfurcie rozpoczęte!

Każdy fan motoryzacji czeka na takie imprezy z wielką niecierpliwością. Boto na najważniejszych wystawach samochodowych pokazywane są nowości,które prędzej czy później (a niekiedy nigdy) pojawią się nanaszych drogach. Nie inaczej jest i z targami we Frankfurcie, którewłaśnie dziś otwierają swoje podwoje. Zapraszamy zatem za naszympośrednictwem do Frankfurtu, skąd na bieżąco będziemy Was informować onajważniejszych wydarzeniach.

 

Paryż 2012: Poznaj motoryzacyjne smaczki

Dziś startuje jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych roku ,odbywająca się w stolicy Francji. Targi motoryzacyjne również teodbywające się w Paryżu to jak wybranie się na studencką domówkę,na której liczymy, że poznamy nowych ciekawych ludzi. Zobaczcie zjakimi autami warto zapoznać się w Paryżu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi motoryzacyjne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017