Wyszukiwałeś:

targi X

Paryzu X

. Znaleziono 687 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Paryzu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 687 wszystkich):

Nie będzie Lamborghini Jota w Paryżu

Ostanie spekulacje na temat nowego modelu Lamborghini i prezentowane coraz tonowsze "teasery" przed targami w Paryżu nieco się kłócą.

 

Zapraszamy na targi w Paryżu

Salon samochodowy w Paryżu, jedna z największych tego typu imprezmotoryzacyjnych na świecie, właśnie został oficjalnie rozpoczęty. Podwóch dniach prasowych otwarte zostały bramy hal wystawowych dlazwiedzających. A na stoiskach ponad 100 nowości z całego motoryzacyjnegoświata

 

Nowe Clio w Paryżu

Do targów motoryzacyjnych w Paryżu pozostało kilkanaście tygodniu, ale już wiem jaka będzie jedna z najważniejszych premier targów. Napoczątek auto z Francji.

 

Porsche Panamera kombi w Paryżu

Porsche planuje podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu pokazać swoją wizję popularnych ostatnio shooting braków. Auto zostanie opracowane na bazie Panamery.

 

BMW z przednim napędem zadebiutuje w Paryżu

Serwis Auto Express donosi, że BMW podczas wrześniowych targów wParyżu zaprezentuje swój najnowszy model, który będziepierwszym autem w gamie wyposażonym w napęd przekazywany na przednią oś.

 

Infiniti LE Concept na targach w Francji

Na stoisku Infiniti podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu japoński producent, w Europie będzie chwalił się koncepcyjnym modelem Infiniti LE.Auto jest zapowiedzią produkcyjnej wersji, która pojawi się w sprzedaży w przeciągu dwóch lat.

 

Maserati GranCabrio MC na targach w Paryżu

Włoski producent aut z trójzębem na masce na targach w stolicy Francji zaprezentuje usportowioną wersję swojego kabrioletu - GranCabrio MC.

 

Targi w Paryżu: Największe gwiazdy

Kilkadziesiąt światowych premier, do tego kolejne dziesiątki pojazdówkoncepcyjnych - targi motoryzacyjne w Paryżu zapowiadają się niezwykleciekawie. Żeby nie zagubić się w tym gąszczu nowości, typujemy, naszymzdaniem, najciekawsze premiery wystawy Mondial de l'Automobile.

 

Targi w Paryżu rozpoczęte

Dziś drogi fanów czterech kółek, dziennikarzy orazproducentów z branży moto spotykają się w Paryżu. Rusza Mondial del'Automobile, czyli jedna z największych i najbardziej prestiżowych wystawsamochodowych w Europie. Nie mogło na niej zabraknąć i przedstawicielamojeauto.pl.

 

Naj... modele wystawy w Paryżu

Minęły dwa dni prasowe wystawy Mondial de l'Automobile w Paryżu, producencizaprezentowali wszystko, co mieli najlepszego do pokazania. Można się zatempokusić o pierwsze podsumowania największej imprezy motoryzacyjnej drugiejpółrocza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Paryzu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017