Wyszukiwałeś:

targi X

Pekinie X

. Znaleziono 114 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Pekinie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 114 wszystkich):

Europejskie auta dla Chińczyków

Boom motoryzacyjny na rynku chińskim oraz towarzyszący mu kryzys wwiększości pozostałych krajów sprawiły, że Chiny w minionym rokuwysforowały się na pozycję lidera pod względem liczby sprzedanychsamochodów, a targi motoryzacyjne w Państwie Środka pretendują domiana najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na naszym globie. Na rozpoczętejwłaśnie wystawie w Pekinie nie brak najważniejszych marek samochodowych orazlicznych światowych premier, spośród których te najciekawszepochodzą jednak ze Starego Kontynentu.

 

Lamborghini zastrzegło nowa nazwę

Wszystko wskazuje na to, że powoli potwierdzają się informacjemówiące o nowym modelu Lamborghini, który ma zadebiutowaćpodczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Pekinie. Otokolejny dowód.

 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Tajemniczy Peugeot w Chinach

W kwietniu odbędą się targi motoryzacyjne w Pekinie. Na nich Peugeot pokażetajemniczy koncepcyjny model, którego zapowiedź poznaliśmy dziś.

 

DS 5LS R jedzie do Pekinu

Na nadchodzący salon samochodowy w Pekinie Citroen przygotował uaktualnionymodel studyjny DS 5LS z dopiskiem R. Francuzi mówią, że to auto mabyć odzwierciedleniem wiedzy i technologii zastosowanej przy tworzeniu modeliz linii DS...

 

Lamborghini Aventador w wersji specjalnej

Aventador Natzionale. Tak będzie nazywał się najnowszy model, któryproducent z Sant'Agata zaprezentuje na targach w Pekinie.

 

SUV DS 6WR premierowo w Pekinie

Citroen, jeśli chce wydzielić linię DS od Citroena, by ta stała się osobnamarką, to musi robić wokół dwóch liter dużo szumu. I robi.Teraz pokazując w Pekinie SUV-a DS 6WR.

 

Paceman debiutuje w Pekinie

W Nowym Jorku MINI pokazało nowego Countrymana. Do Pekinu brytyjska markapostanowiła przywieźć kuzyna po liftingu, czyli Pacemana.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Pekinie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017