Wyszukiwałeś:

targi X

Poznaniu X

. Znaleziono 398 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Poznaniu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 398 wszystkich):

Co warto zobaczyć na targach w Poznaniu?

Trwający właśnie weekend to wyśmienita okazja, by odwiedzić MiędzynarodoweTargi w Poznaniu. W halach MTP odbywa się impreza Motor Show 2012. Na największych targach motoryzacyjnych w naszym kraju można zobaczyć wiele ciekawych modeli oraz premier polskiego rynku i poczuć się niczym w Genewie...

 

Targi w Pekinie: Atrakcje ciekawsze niż Wielki Mur Chiński

Targi w Pekinie to kolejna motoryzacyjna impreza, na której poznaliśmy ciekawe nowości. Większość z nich przeznaczona jest na rynek azjatycki, alepojawiło się kilka ważnych dla globalnego rynku modeli.

 

Paryż 2012: Poznaj motoryzacyjne smaczki

Dziś startuje jedna z najważniejszych imprez motoryzacyjnych roku ,odbywająca się w stolicy Francji. Targi motoryzacyjne również teodbywające się w Paryżu to jak wybranie się na studencką domówkę,na której liczymy, że poznamy nowych ciekawych ludzi. Zobaczcie zjakimi autami warto zapoznać się w Paryżu.

 

Trzy premiery Mercedesa na targach w Poznaniu

Mercedes na startujące z początkiem kwietnia Poznań Motor Show przywiezietrzy auta, które po raz pierwszy pojawią się nad Wisłą. Targi wPoznaniu rozpoczynają się 4 kwietnia.

 

Wystawa Motor Show w Poznaniu rozpoczęta

Choć do targów motoryzacyjnych w Genewie czy we Frankfurcie, a nawet wLipsku brakuje im wciąż bardzo dużo, to jednak cieszmy się z tego, co mamy.W czwartek wystartowała tegoroczna edycja poznańskiego Motor Show i trzebaprzyznać, że z roku na rok postęp jest widoczny gołym okiem. Może więcjuż niedługo polscy fani motoryzacji będą mieli swoją Mekkę także wnaszym kraju.

 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Odbywające się w miniony weekend targi motoryzacyjne w Poznaniu zakończyłysię sporym sukcesem. Zarówno organizacyjnym, jak i frekwencyjnym.

 

Motor Show w Poznaniu - pierwsze informacje

Między 10 a 12 kwietnia będziemy mieli okazję zwiedzać wystawy na targachMotor Show w Poznaniu. Nie zabraknie na nich polskich premier aut, któreniebawem wyjadą na nasze drogi - sprawdźcie, czego można się spodziewać.

 

Dwie wyjątkowe Skody na Poznań Motor Show

Osoby odwiedzające targi Poznań Motor Show 2015 będą miały niecodzienną okazję porównać dwie generacje Skody Superb. To jednocześnie lekcja motoryzacyjnego postępu, dokonanego na przestrzeni ośmiu dekad.

 

Skoda w Poznaniu na Motor Show 2016

Na zbliżających się najważniejszych targach motoryzacyjnych w Polsce Skodapokaże aż 17 modeli. Zobaczymy tam m.in. flagowego Superba w sportowej wersji,jak i Fabię w odmianie ScoutLine. Zobacz, co Skoda przygotowała na poznańskietargi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Poznaniu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017