Wyszukiwałeś:

targi X

Szanghaju X

. Znaleziono 120 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Szanghaju

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 120 wszystkich):

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Skoda debiutuje w Szanghaju

Škoda Superb Hao Rui debiutuje na chińskim rynku podczasnajważniejszych tegorocznych targów motoryzacyjnych w Chinach. Flagowymodel koncernu będzie trzecim po Octavii Ming Rui oraz Fabii Jing Ruisamochodem Škody produkowanym przez zakłady Volkswagena w Szanghaju.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

Nowe BMW Serii 6 już w Szanghaju

Według najnowszych doniesień nowa odsłona BMW Serii 6 zostanie oficjalniezaprezentowana podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Szanghaju.

 

Nowy Citroen w Szanghaju

Citroen na nadchodzących chińskich targach pokaże trzeciego członka rodzinyDS, model DS5.

 

IAA Frankfurt - VIDEO RELACJA

Liczba światowych premier znacznie ponad przeciętną, samochody zmotoryzacyjnych snów i te do codziennego użytku. To wszystko okraszoneogromną rzeszą dziennikarzy z całego świata i pięknymi kobietami. Tak wtelegraficznym skrócie można opisać tegoroczne, 64. targi samochodoweIAA we Frankfurcie nad Menem.

 

To będzie pierwsze Maserati z dieslem

Maserati właśnie opublikowało pierwsze zdjęcia swojej nowości - modeluGhibli, który zadebiutuje na kwietniowych targach w Szanghaju.Ciekawostką jest fakt, że będzie to pierwszy w historii model tej luksusowejmarki z silnikiem wysokoprężnym pod maską.

 

Hyundai przedstawia nowego sedana

Targi motoryzacyjne w Szanghaju pokazują, że rynek chiński rządzi sięswoimi prawami i jego status wzrasta. Pokazują to premiery przygotowanespecjalnie z myślą o klientach z Chin. Jedną z takich zaprezentowałHyundai.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Szanghaju".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017