Wyszukiwałeś:

targi X

Szanghaju X

. Znaleziono 8 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Szanghaju

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Mobilne kino w Audi A6

Audi postanowiło wykorzystać targi motoryzacyjne w Szanghaju, żebyzaprezentować innowacyjny system rozrywki dla pasażerów tylnej kanapy wnajnowszej generacji przedłużonej wersji Audi A6L.

 

Porsche Panamera debiutuje w Szanghaju

Chiny nabierają coraz większego znaczenia dla przemysłu motoryzacyjnego.Doceniają to kolejne koncerny, które wybierają ten kraj na miejsceswoich premier. Podczas tegorocznych targów w Szanghaju Porschezaprezentowało swoje pierwsze, czterodrzwiowe coupe o nazwie Panamera.

 

Skoda debiutuje w Szanghaju

Škoda Superb Hao Rui debiutuje na chińskim rynku podczasnajważniejszych tegorocznych targów motoryzacyjnych w Chinach. Flagowymodel koncernu będzie trzecim po Octavii Ming Rui oraz Fabii Jing Ruisamochodem Škody produkowanym przez zakłady Volkswagena w Szanghaju.

 

Chińszczyzna, podróbki i zero oznak kryzysu

W czasach, gdy wszystkie, nawet te największe wystawy samochodowe przeżywajątrudne chwile związane z kryzysem, rozpoczęte właśnie targi Auto ShowShanghai święcą swoje chwile triumfu. Spora liczba premier światowych,obecni wszyscy liczący się producenci sprawiają, że nawet typowe dlachińskiej motoryzacji podróbki schodzą jakoś na dalszy plan.

 

Bertone prezentuje możliwości

Gdyby bohater Gwiezdnych Wojen, Darth Vader posiadał samochód, to napewno jeździłby Bertone Mantide. Włoska firma zajmująca się samochodowymdesignem zaprezentowała podczas targów w Szanghaju koncept, dziękiktóremu przypomina światu o swoich możliwościach.

 

Elektryczny Brilliance w Szanghaju

Okazuje się, że nie trzeba być wielkim koncernem z długą historią, abywdrażać do swoich produktów najnowsze technologie. Przykładem tegojest chiński producent samochodów marki Brilliance, który nategorocznych targach w Szanghaju zaprezentował samochód elektryczny.

 

Dłuższy, "chiński" Passat

Podczas trwających właśnie targów w Szanghaju Volkswagen orazwspółpracujący z nim w ramach joint venture FAW zaprezentowali nowegoPassata Lingyu. Model ten różni się nieco od auta, którewidujemy na co dzień na europejskich drogach.

 

Japończy nie zobaczą Porsche

Coraz więcej producentów rezygnuje z udziału w tegorocznej edycjitargów motoryzacyjnych w Tokio. Decyzję taką podjęło właśniePorsche. Powód jest jeden - kryzys.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Szanghaju".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017