Wyszukiwałeś:

targi X

Tokio X

. Znaleziono 32 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: targi w Tokio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Koncepty Mitsubishi na Tokio

Dopiero co kończy się wystawa samochodowa we Frankfurcie, a już pojawiająsię pierwsze informacje o nowościach, jakie zostaną zaprezentowane wpaździerniku na targach w Tokio. Mitsubishi pokaże tam trzy swoje modelekoncepcyjne.

 

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Przetrzebione Tokyo Motor Show

Choć tegoroczna edycja wystawy samochodowej w Tokio dojdzie jednak do skutku,to aż o połowę zmniejszy się liczba wystawców w porównaniu zpoprzednią edycją targów.

 

Japończy nie zobaczą Porsche

Coraz więcej producentów rezygnuje z udziału w tegorocznej edycjitargów motoryzacyjnych w Tokio. Decyzję taką podjęło właśniePorsche. Powód jest jeden - kryzys.

 

Targi w Tokio bez zagranicznych marek

Tegoroczny salon samochodowy w Tokio może zamienić przymiotnik"międzynarodowe" na "regionalne". Na wystawie pojawi sięzaledwie czterech producentów spoza Japonii.

 

Nikt nie chce do Tokio

Targi motoryzacyjne w Tokio, jeszcze do niedawna największa tego typu imprezana kontynencie azjatyckim, w tym roku będzie wystawą typowo regionalną. Zudziału zrezygnował bowiem Hyundai, ostatni z liczących się zagranicznychproducentów samochodowych.

 

Dzieło Subaru i Toyoty oficjalnie

Od dłuższego czasu było wiadomo, że Toyota współpracuje z Subaru nadnowym, sportowym samochodem. Japoński koncern uchylił w końcu rąbkatajemnicy i pokazał czego możemy się spodziewać na targach w Tokio.

 

Tokio 2009: Przyszłość motoryzacji po japońsku

Gdyby nie to, iż pozycja japońskiej motoryzacji jest niezwykle silna, owystawie samochodowej w Tokio można by w tym roku nie wspominać. Pozaproducentami z Kraju Kwitnącej Wiśni ominęły ją niemal wszystkie światowekoncerny. Co jednak nie oznacza, że w halach wystawowych Makuhari dzieje sięniewiele.

 

Najlepsze nowości targów Tokio 2009

Zespół redakcyjny znanego amerykańskiego magazynu AutoWeek ogłosiłzdobywców nagrody "Editors’ Choice" wybranychspośród modeli zaprezentowanych podczas salonu samochodowego w TokioMotor Show 2009.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "targi w Tokio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017