Wyszukiwałeś:

taryfikator X

mandatow X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: taryfikator mandatow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Nie wymigasz się!

Skończą się dobre czasy dla piratów drogowych, którzy niekwapili się z płaceniem mandatów. Policja, by poradzić sobie z tymprocederem, zamierza sięgnąć po rozwiązania, którymi z sukcesemradzą sobie w Holandii. Tam ściągalność wynosiła 30 procent, a terazmandaty są płacone niemal w 100 procentach.

 

Uwaga, droższe mandaty!

Od soboty (29 listopada) obowiązuje zmieniony nieznacznie taryfikatormandatów. Będzie drożej między innymi za przejechanie na czerwonymświetle bądź zajęcie miejsca parkingowego przeznaczonego dla osobyniepełnosprawnej.

 

Zobacz, za co będzie można dostać mandat

Od nieco ponad tygodnia obowiązują już zmienione przepisy ruchu drogowego,stawiające w nieco bardziej uprzywilejowanej pozycji rowerzystów. Obokkorzyści z tych zmian, czekają na nich jednak też kary za niektóreprzewinienia. Również i kierowcy samochodów będą narażeni nadodatkowe sankcje za nieprzestrzeganie przepisów.

 

Jest już nowy taryfikator punktów karnych

Gotowy jest już nowy taryfikator punktów karnych, którego celemma być poprawa bezpieczeństwa dzieci, pasażerów oraz pieszych. Wżycie wejdzie on najprawdopodobniej w połowie maja br.

 

Od dziś nowy taryfikator punktów karnych

Niemalże równolegle z rozpoczętymi Mistrzostwami Europy w PiłceNożnej w Polsce i na Ukrainie i z dość szczęśliwie zremisowanym meczem zGrecją w naszym kraju zaczął obowiązywać nowy taryfikator punktówkarnych. Zobacz, za jakie wykroczenia, wcześnie nie karane w ten sposób,grożą teraz punkty karne.

 

Te mandaty uderzą nas po kieszeni

Mandatów nie lubi nikt. Także wśród kierowców trudnoznaleźć takich, którzy z uśmiechem na ustach przyjmą mandat karny odpolicjanta. Wśród kar grzywny można znaleźć jednak mniej dotkliwe,jak i takie, które mocno odbiją się na naszym budżecie domowym.

 

Taryfikator mandatów nie jest niekonstytucyjny

Na dzisiejszym posiedzeniu Trybunał Konstytucyjny rozpatrywał wniosekProkuratora Generalnego o uznanie rozporządzenia ustalającego taryfikatormandatów za niekonstytucyjne.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Taryfikator mandatów 2014

Oto aktualny taryfikator mandatów. Stan prawny wszystkich wykroczeńdrogowych oraz przyporządkowanych do nich wysokości grzywien jest aktualny napaździernik 2014 roku.

 

Nowy taryfikator mandatów 2016 - sprawdź, ile zapłacisz za mandat

Od 4 stycznia 2016 roku zacznie obowiązywać nowy taryfikator mandatów.Co się zmieni? Kierowcy, którzy złamią przepisy drogowe będą karanisurowiej i zapłacą wyższe mandaty. Sprawdź, co dokładnie zmieni się wnowym taryfikatorze na rok 2016.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "taryfikator mandatow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017