Wyszukiwałeś:

taryfikator X

mandatow X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: taryfikator mandatow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Uwaga, droższe mandaty!

Od soboty (29 listopada) obowiązuje zmieniony nieznacznie taryfikatormandatów. Będzie drożej między innymi za przejechanie na czerwonymświetle bądź zajęcie miejsca parkingowego przeznaczonego dla osobyniepełnosprawnej.

 

Tyle zapłacimy za przekroczenie prędkości

MSWiA przygotowało projekt zmian taryfikatora mandatów, któryuwzględnia nowe limity prędkości na autostradach oraz drogach ekspresowych.Dodatkowo surowiej mają być karani kierowcy przewożący w nieprawidłowysposób pasażerów.

 

Mandaty zimową porą

Zima to szczególnie nieprzyjemny dla kierowców czas. Trudnewarunki na drogach, szybciej zapadające ciemności utrudniają dość znaczniebezpieczne poruszanie się. Do tego dochodzą wykroczenia, typowe dla tej poryroku, za które grożą nam mandaty karne. Podpowiadamy, co należy donaszych obowiązków, a czego absolutnie nie powinniśmy czynić, aby nienarazić się na otrzymanie grzywny.

 

Te mandaty uderzą nas po kieszeni

Mandatów nie lubi nikt. Także wśród kierowców trudnoznaleźć takich, którzy z uśmiechem na ustach przyjmą mandat karny odpolicjanta. Wśród kar grzywny można znaleźć jednak mniej dotkliwe,jak i takie, które mocno odbiją się na naszym budżecie domowym.

 

Mandat to nie wszystko

Zbyt szybka jazda może się skończyć mandatem oraz punktami karnymi. Tak jestw Polsce. Tymczasem w wielu europejskich krajach sankcje mogą być bardziejróżnorodne i często również, dużo bardziej dotkliwe.

 

Za co najczęściej dostajemy mandat?

Nikt nie lubi dostawać mandatów, ale jednak co jakiś czas każdemu znas zdarza się chwila zapomnienia, która może kosztować kilkasetzłotych oraz kilka punktów do kolekcji. Jeżeli zastanawialiście siękiedyś, które wykroczenia nalezą do najpopularniejszych, otoodpowiedź.

 

Taryfikator mandatów 2014

Oto aktualny taryfikator mandatów. Stan prawny wszystkich wykroczeńdrogowych oraz przyporządkowanych do nich wysokości grzywien jest aktualny napaździernik 2014 roku.

 

Wyższe mandaty od soboty

Od soboty obowiązują zmienione wysokości mandatów za niektórewykroczenia drogowe. Więcej zapłacimy np. za nieuprawnione parkowanie na"kopercie", piesi muszą się zaś liczyć ze 100-złotową grzywnęza brak odblasków.

 

Nowy taryfikator mandatów 2016 - sprawdź, ile zapłacisz za mandat

Od 4 stycznia 2016 roku zacznie obowiązywać nowy taryfikator mandatów.Co się zmieni? Kierowcy, którzy złamią przepisy drogowe będą karanisurowiej i zapłacą wyższe mandaty. Sprawdź, co dokładnie zmieni się wnowym taryfikatorze na rok 2016.

 

Mandaty ? skąd się wzięły? Po co są?

Żeby na drogach było bezpiecznie, kierowcy muszą przestrzegaćprzepisów i jeździć z wyobraźnią. Jednak nie wszyscy stosują się doprzepisów, a popełniając wykroczenia drogowe narażają się nakonsekwencje w postaci mandatu karnego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "taryfikator mandatow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017