Wyszukiwałeś:

taryfikator X

punktow X

karnych X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: taryfikator punktow karnych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Koniec z redukcją punktów karnych

Ustawodawcy chcą wycofać możliwość odbywania kursu redukującego liczbępunktów karnych zdobytych za popełnienie wykroczeń drogowych.

 

Punktami karnymi w kierowców

Zwiększone jakiś czas temu kwoty mandatów, a teraz zaostrzone przepisydotyczące punktów karnych dla kierowców, którzy łamiąprzepisy ruchu drogowego. Taką drogę obrał resort spraw wewnętrznych w walcez piratami drogowymi. Między innymi punkty karne będą przyznawane za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia samochodu, więcej otrzymamy ichtakże za jazdę bez pasów bezpieczeństwa oraz za nieprawidłoweprzewożenie małych dzieci.

 

Nowy taryfikator punktów karnych coraz bliżej

Komisja Wspólna z udziałem przedstawicieli rządu i samorząduprzyjęła opracowany przez MSWiA projekt rozporządzenia, który zmieniataryfikator punktów karnych. Już wkrótce punkty karne będągrozić m.in. także za rozmowę przez komórkę w czasie jazdy oraz zaniezatrzymanie się na skrzyżowaniu ze znakiem STOP.

 

Jest już nowy taryfikator punktów karnych

Gotowy jest już nowy taryfikator punktów karnych, którego celemma być poprawa bezpieczeństwa dzieci, pasażerów oraz pieszych. Wżycie wejdzie on najprawdopodobniej w połowie maja br.

 

Od dziś nowy taryfikator punktów karnych

Niemalże równolegle z rozpoczętymi Mistrzostwami Europy w PiłceNożnej w Polsce i na Ukrainie i z dość szczęśliwie zremisowanym meczem zGrecją w naszym kraju zaczął obowiązywać nowy taryfikator punktówkarnych. Zobacz, za jakie wykroczenia, wcześnie nie karane w ten sposób,grożą teraz punkty karne.

 

Za co grozi nam maksymalna liczba punktów karnych?

Już sam mandat może być dla nas bardzo bolesny. Jednak wielu kierowcówbardziej obawia się drugiej kary w postaci punktów karnych,których konsekwencją może być nawet odebranie nam uprawnień doprowadzenia samochodu. Przedstawiamy te przewinienia, za które możemyzostać ukarani maksymalnymi stawkami punktów karnych.

 

Likwidacja punktów karnych dopiero po opłaceniu mandatu

Ministerstwo Finansów proponuje wprowadzenie przepisów,które skłoniłyby Polaków do dobrowolnego płaceniamandatów. Takim rozwiązaniem mogłaby być na przykład możliwośćubiegania się o prawo jazdy dopiero po uregulowaniu zaległych należności lublikwidacja punktów karnych po opłaceniu mandatu.

 

10 wykroczeń za 10 punktów karnych

Wysoki mandat za wykroczenie drogowe wielu z nas mocno zaboli i być może najakiś czas oduczy niewłaściwych zachowań na drodze. Większe skutki możejednak mieć drugi z elementów kary, tj. punkty karne, które wostateczności mogą spowodować odebranie nam prawa jazdy. Zobacz, zaktóre wykroczenia drogowe dostaniesz z miejsca 10 punktów karnych.

 

Taryfikator punktów karnych 2014

Aktualny taryfikator wykroczeń oraz przyporządkowanym im punktom karnym.Przypominamy, że limit punktów karnych dla kierowcy posiadającego prawojazdy powyżej roku 24 punkt, zaś dla osoby, która posiada prawo jazdykrócej niż rok limit ten wynosi 20 punktów.

 

Przekroczyłeś 24 punkty karne? To jeszcze nie musi być tragedia

Prawo jazdy, z punktu widzenia rynku pracy, jest dziś równie ważne jakskończone studia czy znajomość obcych języków. Dlatego przekroczenie24 punktów karnych dla wielu osób oznacza prawdziwą katastrofę.Pojawiła się jednak nadzieja, że przekroczenie tego progu punktowego nie musioznaczać automatycznej utraty prawa jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "taryfikator punktow karnych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017