Wyszukiwałeś:

tatuaz

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tatuaz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Wątek na forum: Ukradli 180 samochodów

Proponuję wzorem starożytnych... Poobcinać złodziejom ręce! Zero litości! ~MasterLease

 

Trzy dusze Kii

Zupełnie nową, „fantazyjno-zabawową” stronę marki Kia odkrywajątrzy pojazdy koncepcyjne Kia Soul wystawiane przez koreańską markę narozpoczynającym się właśnie 78 Międzynarodowym Salonie Samochodowym wGenewie. Pojazdy koncepcyjne SOUL Diva, SOUL Burner i SOUL Searcher mają byćwyrazem trzech różnych charakterów.

 

Zaprojektuj Citroena DS3 i wygraj

Citroen organizuje międzynarodowy konkurs designerski, w którymtwórcy z całego świata będą mogli wykazać się swojąkreatywnością personalizując Citroena DS3. Zwycięski projekt zostaniewyeksponowany w C_42 – salonie Citroena na Polach Elizejskich w Paryżu, aod 2011 roku wprowadzony do sprzedaży.

 

Ford Focus z tatuażem

Jak wykazały badania aż 40 procent osób urodzonych przez ostatnie trzydekady posiada tatuaż. Aby trafić do tej grupy osób Ford postanowiłwprowadzić ciekawą opcję do listy wyposażenia modelu Focus. Jest to tatuażna nadwozie.

 

Rolls-Royce Nautical Wraith - kolejny jeden jedyny

Brytyjska marka z Goodwood pokazała kolejny egzemplarz jednego ze swoichmodeli. Rolls-Royce Nautical Wraith powstał tylko w jednym egzemplarzu.Dwukolorowe nadwozie, specjalne ornamenty na karoserii oraz we wnętrzu sąwizytówkami Nautical Wraith. Ten model jest jednym z najładniejszych,jakie ostatnio zaprezentował Rolls-Royce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017