Wyszukiwałeś:

technika X

jazdy X

. Znaleziono 889 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technika jazdy

Spróbuj też wyszukać: technika jazdy ecodriving

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 889 wszystkich):

Program Szkoły Jazdy Scania uzyskał dofinansowanie z UE

W pierwszych dniach lutego Scania Polska  rozpoczęła realizacjęprojektu: „Szkoła Jazdy Scania - Podniesienie KwalifikacjiKierowców Samochodów Ciężarowych"współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny w ramach ProgramuOperacyjnego Kapitał Ludzki, pod patronatem Polskiej Agencji RozwojuPrzedsiębiorczości. Projekt przewiduje przeszkolenie 1500 kierowców wciągu 12 miesięcy.

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Scania Driver Support – technika w służbie kierowcy

Scania Driver Support to narzędzie pozwalające w czasie rzeczywistym ocenić ipoprawić styl jazdy kierowcy, tak by był bardziej ekonomiczny. Scanieuzupełniła swoje narzędzie o usługi Fleet Management, w ramachktórych użytkownik może wybrać najodpowiedniejszy dla siebie zakrespomocy.

 

Akademia Jazdy Iveco

Iveco Poland – wyłaczny dystrybutor pojazdów marki Iveco w Polscew dniu 11.06.2011 zainaugurował oficjalnie działalność nowej Akademii JazdyIveco. Wydarzenie miało miejsce na lotnisku w Białej Podlaskiej, gdziezgromadzili się zaproszeni przedstawiciele prasy, mediów oraznajwiekszych polskich firm transportowych.

 

All for Fuel eco

Dla Renault Trucks, kontrola zużycia paliwa jest i pozostanie sprawąpriorytetową. W sprawę oszczędności paliwa dla naszych klientówangażować się powinno całe przedsiębiorstwo, poczynając od pierwszegopociągnięcia ołówkiem przez  projektanta, przez szkoleniekierowców w zakresie prawidłowej techniki jazdy, a na konserwacjipojazdów kończąc. Efekt: pojazdy coraz bardziej oszczędne.

 

Skoda szkoli policjantów z drogówki

W tym tygodniu Szkoła Auto Skody zorganizowała specjalne szkolenie na terenieośrodka doskonalenia techniki jazdy w Bednarach. Swoje umiejętnościprowadzenia auta szlifowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zWielkopolski.

 

Jazda po śniegu

Wystarczy jedna noc z opadami śniegu i na drugi dzień obserwujemy jak miastozwalania, a niektórzy kierowcy nie potrafią radzić sobie z taką,nagłą zmianą aury. A wystarczy zapamiętać kilka prostych rady, by zimowajazda w śniegu nie stała się naszym wrogiem.

 

Wątek na forum: Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Nie żebym się czepiał, ale po prostu ministerstwo chce znowu troszkę dorobić na egzaminach na instruktora doskonalenia techniki jazdy. 350 zł za jedno podejście więc trochę się uzbiera. ~I

 

Prawo jazdy 2016 - zmiany w przepisach

Dwuletnia kwarantanna, dodatkowy kurs doskonalenia techniki jazdy orazobowiązkowy kurs teoretyczny po zdaniu egzaminu - między innymi takie zmianyczekają kursantów w 2016 roku. Zobacz, co jeszcze w przyszłym rokuzmieni się w przepisach na prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technika jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017