Wyszukiwałeś:

technologia X

silver X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technologia silver

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

ZAP: Milion akumulatorów

Linie produkcyjne fabryki ZAP Sznajder Batterien w Piastowie koło Warszawyopuścił milionowy akumulator wyprodukowany w ciągu jednego roku. Dotychczasfirma nie przekraczała progu miliona sztuk produkcji rocznej. Obecny sukces towynik dokonanych w ostatnich latach dużych nakładów inwestycyjnych nanowoczesną technologię produkcji akumulatorów.

 

Nowe Mondeo od 72.800 zł

Mimo iż nowy Ford Mondeo nie jest jeszcze dostępny w polskich salonachsprzedaży, ogłoszony został już cennik i rozpoczęła się jego sprzedaż.Najtańsza wersja Ambiente z silnikiem 1,6 110 KM (zarówno 5-, jak i4-drzwiowa) kosztuje 72.800 zł.

 

Pierwszy Drophead Coupe z Goodwood

W piątek pierwsze pięć egzemplarzy modelu Phantom Drophead Coupe zjechało ztaśm produkcyjnych w brytyjskim mieście Goodwood, gdzie znajduje się fabrykasamochodów marki Rolls-Royce. Dwudrzwiowy kabriolet jest najnowsząodmianą legendarnego modelu Phantom.

 

Nowe akumulatory ZAP Sznajder

Seria akumulatorów srebrowo-wapniowych SILVER firmy ZAP Sznajderpowiększyła się o nowy akumulator 35Ah, który przeznaczony jest m.in.do popularnych samochodów Daewoo Matiz oraz Daewoo Tico.

 

Nowa linia akumulatorów Bosch

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy program akumulatorów dosamochodów ciężarowych. Są to akumulatory: T3, T4 i T5, wszystkieznakomicie dostosowane pod względem parametrów elektrycznych iekonomicznych do potrzeb kierowców.

 

Koniec restrukturyzacji Delphi

Proces restrukturyzacji koncernu Delphi został zakończony poprzez przejecieaktywów przez prywatnych inwestorów - ogłosiła 6 październikafirma Delphi Holdings LLP. Jak zapowiadają wladze firmy -  ofertaproduktowa skoncentrowana zostanie na innowacjach związanych z wyzwaniamistojącymi przed producentami samochodów.

 

Godło Teraz Polska dla akumulatorów z Piastowa

Firma ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. z Piastowa została Laureatem XXI edycjiKonkursu Teraz Polska. Konkurs Teraz Polska  wybiera i promuje dynamicznierozwijające się polskie przedsiębiorstwa i ich wysokiej jakości produkty iusługi. Zadaniem Konkursu Teraz Polska jest wyłonienie grupy najlepszychproduktów i usług, zarówno tych o ustalonej renomie, jak i tychdotąd mało znanych, które dzięki swoim walorom jakościowym,technologicznym i użytkowym są lub mogą stać się wzorem dla innych.

 

Lexus RX w wersji F Sport

Lexus przedstawia po raz pierwszy model RX w usportowionej wersji F Sport.Crossover został subtelnie wzbogacony o nutkę sportowych genów.

 

Mitsubishi Outlander PHEV - SUV tankowany z gniazdka

Mitsubishi wprowadza na rynek swojego pierwszego SUV-a z napędem hybrydowymoraz możliwością ładowania z gniazdka. Samochód posiada dwa silnikielektryczne, jeden spalinowy, a wszystko połączone bardzo skomplikowaną izawiłą technologią. Mieliśmy okazję przejechać kilkanaściekilometrów na chwilę zanim pojawi się w polskich salonach w dośćwysokiej cenie wynoszącej ponad 176 tys. zł.

 

BMW odświeżyło całą gamę Serii 6

Bawarczycy już szykują mięśnie na targi NAIAS w Detroit. To właśnie na pierwszej, priorytetowej imprezie zobaczymy odświeżoną gamę Serii 6 - od Coupe, przez Cabrio, na Gran Coupe zakończywszy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technologia silver".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017