Wyszukiwałeś:

technologie X

przyszlosci X

. Znaleziono 441 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technologie przyszlosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 441 wszystkich):

Wątek na forum: Prodrive P2: WRC przyszłości

samochod marzen zaje... program na tvn turbo z autem w roli glownej... technologia przyszlosci... szkoda tylko,ze nie ujrzymy go nigdy na ulicy ~Lipson

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Ekologiczne auta to nie tylko oszczędne silniki

Przyszłość motoryzacji będzie się rozwijać wokół coraz bardziejnowoczesnych i oszczędnych jednostek napędowych. To pewne. Jednak nie tylkoekologiczne silniki czy szerzej układy napędowe zaprzątają głowyinżynierów. Duże znaczenie odgrywać będą też supernowoczesnetworzywa ekologiczne.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Goodyear pokaże technologie przyszłości

Na rozpoczynającej się już w przyszłym tygodniu wystawie w Genewie będziemymogli zobaczyć nie tylko najnowsze modele samochodów. Nowościzaprezentują też m.in. producenci opon, w tym firma Goodyear Dunlop ze swoiminajnowszymi technologiami.

 

Przyszłość silników Ferrari

Amedeo Felisa, który jest dyrektorem w Ferrari zdradził w zeszłotygodniowej rozmowie z serwisem Autocar plany marki dotyczące przyszłości. Przyszłość ta bliska, i ta odległa dotyczy jednostek napędowych z Maranello.

 

Koncern PSA otrzymał nagrodę za technologię hybrydową

Francuski koncern otrzymał nagrodę za technologię przyszłości MAAF zainnowacyjne rozwiązanie Hybrid Air, które łączy napęd benzynowy zesprężonym powietrzem.

 

Technologie dla aut przyszłości

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie to oczywiście miejsce prezentacjinajnowszych modeli, jakie w niedalekiej lub nieco dalszej przyszłościzadebiutują na rynku. Jednak nie tylko. Firma Valeo zaprezentowała swojerozwiązania, przeznaczone dla samochodów przyszłości.

 

Auta przyszłości będą gigantycznymi komputerami?

Posiadanie samochodu na własność, problemy z parkowaniem oraz zkoncentrowaniem uwagi kierowcy to już przeszłość – Frost &Sullivan prezentuje przyszły obraz mobilności, która bazować będzie wjeszcze większej mierze na szybko rozwijającej się technologii.

 

Tak będziemy jeździć w przyszłości

Branża motoryzacyjna regularnie potrafi zaskakiwać nowościami z dziedzinynowoczesnych technologii. Niezależnie od tego czy inwencje służą poprawiebezpieczeństwa, polepszeniu komfortu podróżowania czy też są poprostu wizją samą w sobie, warto być na czasie i wiedzieć jakie tech-nowinkimogą pojawić się w niedalekiej przyszłości.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technologie przyszlosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017