Wyszukiwałeś:

technologie X

przyszlosci X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: technologie przyszlosci

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Nowe technologie Hondy

Honda prowadzi coraz bardziej zaawansowane prace nad nowymi technologiami,które już w niedalekiej przyszłości trafią do seryjnej produkcji.

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Najczystsze diesle na świecie

Audi będzie pierwszym producentem samochodów spełniającym normy czystościspalin, które będą obowiązywać w przyszłości. Modele „e“pojawią się w przyszłości w kilku seriach pojazdów.

 

Nowy sposób na ograniczenia

Brytyjski odpowiednik polskiego Ministerstwa Transportu szykuje bata nakierowców, których charakterystyczną cechą jest tzw. ciężkanoga. Urząd ogłosił przetarg na technologię, która w przyszłościmoże uderzyć również w kierowców z innych krajów Europy.

 

Patent Mercedesa na hybrydę

Firma Daimler AG dokonała pewnego przełomu w produkcji akumulatorów.Koncern ze Stuttgartu jest pierwszym producentem na świecie, któremuudało się przystosować technologię litowo-jonową do wymogówprzemysłu motoryzacyjnego. Nowy akumulator pojawi się w hybrydowej S-Klasie.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

MAN: naukowcy dla bezpieczeństwa

Naukowcy zaprezentowali w siedzibie MAN Nutzfahrzeuge w Monachium wyniki ich dwui półrocznej pracy naukowej dotyczącej przede wszystkim tego, jak zapomocą nowoczesnych technologii komunikacyjnych w przyszłości zwiększyćbezpieczeństwo i efektywność ruchu ulicznego.

 

Technologiczne ciekawostki na IAA

Ekologiczne źródła napędu to jeden z najważniejszych tematówtegorocznej wystawy IAA we Frankfurcie. Na dzień przed rozpoczęciem dniprasowych tego salonu przedstawiamy krótki przegląd nowych technologii,istotnych dla aut przyszłości. Tych z silnikami elektrycznymi ikonwencjonalnymi.

 

Polscy inżynierowie z Delphi zaangażowani w zielone technologie

Inżynierowie z krakowskiego centrum Delphi mają wiodącą rolę  wkompleksowych rozwiązaniach z zakresu tzw. „zielonych” technologiistosowanych w transporcie, które wymagają zredukowania emisji CO2 ipoprawy ekonomiki spalania.

 

Peugeot SR1 - prekursor nowego stylu Lwa

Peugeot SR1 prezentuje trendy stylistyczne, które będą obowiązywały wprzyszłości we wszystkich modelach francuskiej marki. Debiut auta odbędziesię na salonie samochodowym w Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "technologie przyszlosci".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017