Wyszukiwałeś:

telefon

. Znaleziono 8126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: telefon

Spróbuj też wyszukać: zainstalowanie telefonu baza telefonu opel zzafira telefon kontaktowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8126 wszystkich):

7 milionów za rozmowy przez komórkę

W ubiegłym roku Polacy zapłacili ponad 35 tysięcy mandatów nałączną kwotę 7 milionów złotych za rozmowy przez telefonkomórkowy podczas prowadzenia samochodu.

 

Nawigacja w telefonie

Jeżeli Twój samochód nie został wyposażony w fabrycznąnawigację  satelitarną i nie posiadasz takiego urządzenia w wersjiprzenośnej, możesz wykorzystać swój telefon komórkowy. Nawetjeśli nie posiada wbudowanej anteny GPS.

 

CB radio to nie komórka

Czym się różni telefon komórkowy od CB radia? Choć oba teurządzenia służą generalnie do porozumiewania się, to jednak bez problemuznajdziemy także sporo różniących je elementów. Jednaróżnica wydaje się być jednak nie do końca zrozumiała. Za rozmowęprzez komórkę podczas prowadzenia auta zapłacimy mandat, podczas gdyużywając CB radia nie zostaniemy ukarani.

 

Połączenia telefonów z autami ustandaryzowane

Sposób łączności i interfejs telefonów komórkowych typusmartphone z samochodami ma zostać ustandaryzowany. Tak ustaliły firmy LG,Samsung oraz Nokia z koncernami Daimler, General Motors, Honda, Hyundai, Toyotaoraz Volkswagen. Kolejne firmy mają dołączyć do projektu już niebawem, wtym Panasonic i Alpine.

 

Rozmowa przez komórkę niczym jazda po pijaku

Rozmowa przez telefon komórkowy podczas prowadzenia auta może być takniebezpieczna jak jazda z 0,8 promila alkoholu we krwi, czyli po czterokrotnymprzekroczeniu dozwolonego w Polsce limitu. Kierowcy prowadzący rozmowętelefoniczną w czasie jazdy o 9% wolniej reagują w sytuacjach, gdy koniecznejest użycie hamulca.

 

Kierowcy przekonali się do ubezpieczeń direct

Wartość rynku ubezpieczeń direct w Polsce cały czas rośnie i prawdopodobnieprzekroczy na koniec tego roku 1 mld zł. Z przedstawionych przez Polską IzbęUbezpieczeń po raz pierwszy danych o sprzedaży przez telefon i Internet wynikabowiem, że po I półroczu składka zebrana na tym rynku to ponad 500 mlnzł. Zdecydowaną większość zawieranych tą drogą ubezpieczeń stanowią tezwiązane z posiadaniem samochodu.

 

Sprawdź promile przez... telefon

Odpowiedzialne zachowanie na drodze to nie tylko przestrzeganie znakówdrogowych, ale także niewsiadanie za kółko po spożyciu alkoholu. Wrespektowaniu tej zasady może pomóc bezpłatna aplikacja na telefon"Sprawdź promile".

 

Szef sprawdzi Cię przez telefon!

Przez telefon komórkowy można zrobić wiele. Poza dzwonieniem możnabyć na bieżąco z tym co dzieje się na świecie, koncie bankowym, a nawet zeswoim pracownikiem. Usługa monitoringu GPS pojazdów jest ostatnio jednąz najpopularniejszych metod kontroli nad wykorzystaniem aut służbowych.

 

Rzadziej używamy komórek podczas jazdy

Okazuje się, że z polskimi kierowcami nie jest najgorzej. A przynajmniej,jeśli chodzi o używanie telefonów komórkowych podczasprowadzenia samochodu.

 

Dlaczego nie rozmawiać przez komórkę podczas jazdy?

Duże prędkości, zmieniająca się dynamicznie sytuacja na drodze,niespodziewane manewry innych kierowców powodują, że podczas jazdypowinniśmy być skoncentrowani przez cały czas. A tymczasem rozmowatelefoniczna potrafi zmniejszyć nasze skupienie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018