Wyszukiwałeś:

telewizja X

motoryzacyjna X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: telewizja motoryzacyjna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Nowa fabryka na Dolnym Śląsku

Niemiecka firma TechniSatDigital, produkująca m.in. telewizory i radia dosamochodów rozpocznie swoja działalność w Siemianicach na Dolnym Śląsku.Produkcja ruszy w kwietniu 2006 roku.

 

Motoryzacyjne plany internautów

Co trzecia osoba 'surfująca' w Internecie planuje w ciągu najbliższego rokuzakupić samochód - wynika z raportu 'Plany internautów, a rynek samochodównowych i używanych' przygotowanego przez firmę Gemius.

 

VW Scirocco nie dla USA

Volkswagen kategorycznie stwierdził, że nie będzie eksportował swojegoodrodzonego w Genewie modelu Scirocco do Stanów Zjednoczonych.Powód jest jeden ale z punktu widzenia interesów niemieckiegoproducenta istotny. Chodzi o utrzymujący się od dłuższego czasu niski kursamerykańskiego Dolara.

 

BRNOSAFETY 2008 - o bezpieczeństwie na Targach AUTOTEC

Bezpieczeństwo – temat obecny w radio, telewizji, na pierwszych stronachgazet.  Statystyki wypadków pokazują, że problem bezpieczeństwana drogach wymaga stałej dyskusji . Targi Autotec są idealnym miejscem, aby otym porozmawiać.

 

Unia nie pomoże nikomu

Unia Europejska nie zamierza przedstawić żadnych konkretnych rozwiązańdotyczących słabej koniunktury w branży motoryzacyjnej, spodowanej kryzysemfinansowym. Komisja UE jest daleka również od udzielania bezpośredniejpomocy zagrożonym bankructwem koncernom samochodowym, w tym stojącej na skrajuutraty płynności finansowej, niemieckiej marce Opel.

 

Niepewne losy Opla w Gliwicach

Amerykański General Motors jest gotowy odstąpić kontrolę nad Oplem -ogłosił niemiecki minister gospodarki po rozmowach w USA.

 

Rewolucyjna reklama

Nowy telewizyjny spot reklamowy Skody, prezentujący elektrycznie operowanąklapę bagażnika Superba w wersji kombii, wykorzystuje technikę tzw.roadblockingu.

 

Motor Show 2011 już w marcu

Marzec to nie tylko targi motoryzacyjne w Genewie. Marzec to także miesiąc wktórym odbywają się największe polskie targi poświęcone motoryzacji- Motor Show 2011.

 

Już wiemy, gdzie zobaczymy Clarksona, Hammonda i Maya

Trójka eksprowadzących program Top Gear poinformowała dziś opodpisaniu umowy na realizację nowego programu motoryzacyjnego z platformąAmazon Video.

 

Nissan najszybciej zyskującą na wartości marką motoryzacyjną

Nissan pnie się do góry. W rankingu Interbrand, z 56. miejsca wubiegłym roku i z 90. miejsca w 2011 roku, japońska marka wskoczyła na 49.miejsce. Wartość marki Nissan wzrosła o 19%, do 9,082 mld dolarów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "telewizja motoryzacyjna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017