Wyszukiwałeś:

temperatura X

silnika X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: temperatura silnika

Spróbuj też wyszukać: Alfa Romeo temperatura silnika octavia temperatura silnika opel vectra benzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Astra GTC z panoramiczną szybą przednią

9 stycznia w belgijskiej fabryce GM w Antwerpii ruszyła produkcja modelu OpelAstra GTC w wersji z nową panoramiczną szybą czołową.

 

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

Szybkie i gorące świece Boscha

Nowe świece żarowe dla silników wysokoprężnych produkowane przez firmęBosch mają za zadanie wyznaczyć nową jakość w swojej dziedzinie. Dla nowychświec nawet temperatura minus 28 stopni Celsjusza nie powinna być straszna,gdyż nawet przy takim zimnie będą one w stanie nagrzać się do 1000 stopniCelsjusza w czasie krótszym niż dwie sekundy.

 

Gorsza jakość paliw w Polsce

Wyniki kolejnej już kontroli na polskich stacjach paliwowych przeprowadzonejprzez Inspekcję Handlową w pierwszym półroczu wykazały, żepogorszyła się jakość paliw. Z 270 losowo wybranych i skontrolowanych stacjina prawie 4,5 proc. spośród nich paliwa nie spełniały wymogówjakościowych, podczas gdy przed rokiem paliwa złej jakości wykryto tylko na2,9 proc. stacji.

 

Rajd Dakar: Polacy w czołówce

Po trzech etapach Rajdu Dakar, polscy kibice mają wiele powodów dozadowolenia. Zarówno w klasyfikacji samochodów, motocykli iquadów nasi zawodnicy plasują się w czołówce zawodów.

 

Rajd Dakar: "Fabryki" powoli odjeżdżają

Krzysztof Hołowczyc nadal spisuje się świetnie w Rajdzie Dakar, choć imbliżej pojawiania się na horyzoncie typowo off-roadowych etapów, dogłosu zaczynają dochodzić zespoły fabryczne. Po czwartm etapie"Hołek" spadł z 8 na 10 miejsce. Na 380-kilometrowej próbienajlepiej wypadli Hiszpanie.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Kubica drugi, Button mistrzem!

Robert Kubica zajął drugie miejsce w wyścigu o Grand Prix Brazylii. Tytułmistrzowski zapewnił sobie Jenson Button (Brawn GP), który zajął dziśpiąte miejsce. Na torze Interlagos najszybszy był w niedzielę Mark Webber(Red Bull).

 

Nie grzej na postoju

Zaledwie co setny kierowca wie, że silniki większości samochodówpotrzebują tylko 4-5 sekund aby się rozgrzać. Aż 74% osób twierdzi,że na rozgrzanie silnika samochodu zimą potrzeba powyżej 2 minut.

 

Nie olewaj oleju

Dużo kierowców pod maskę samochodu zagląda stosunkowo rzadko. Gdywszystko działa jak należy, otwiera się ją tylko po to po by uzupełnićpłyn do spryskiwaczy. W takim wypadku powinniśmy bardziej zainteresować siębagnetem oleju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "temperatura silnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017