Wyszukiwałeś:

tempomat X

adaptacyjny X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tempomat adaptacyjny

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Luksusowa Honda Legend w Polsce

Na polskim rynku debiutuje właśnie nowa generacja Hondy Legend. Reprezentantsegmentu aut luksusowych Hondy ma być nie tylko odpowiedzią Japończyków namodele zachodnich producentów Mercedesa Klasy E, BMW Serii 5 czy Audi A6 aletakże ma rywalizować z rodzimym rywalem, marką Lexus.

 

Czwarta generacja Hondy Legend

Już w sprzedaży od 230 tys. zł. Czwarta generacja luksusowego modelu HondaLegend wchodzi właśnie do sprzedaży na naszym rynku. Klientów ma skusićwysokim poziomem bezpieczeństwa, komfortu oraz najbardziej zaawansowanątechnologią.

 

Nowa Honda Accord w pełnej okazałości

Przed kilkoma tygodniami Honda zaprezentowała pierwsze, fragmentarycznewówczas zdjęcia nowej, ósmej już generacji Accorda. Teraz mamyokazję poznać w pełni przedstawiciela segmentu D, którego premierajuż w marcu na targach w Genewie.

 

Honda Accord: Japońskie D [VIDEO]

Na polski rynek wkracza właśnie powoli najnowsza generacja Hondy Accord. Wniezwykle konkurencyjnym segmencie D Accord nie będzie miał łatwego życia,jednak dynamiczny charakter auta, o którym świadczy sportowy nieco stylwraz z nowymi jednostkami napędowymi powinny sprawić, że nowa Honda niebędzie na z góry straconej pozycji.

 

Nowy skaner w produkcji

Koncern Delphi opracował właśnie nowy, wielofunkcyjny radar skanujący (ESR).Pozwoli on projektować w tani sposób nową generację adaptacyjnychtempomatów, które będą działać jeszcze dokładniej.

 

Gdy znów się zagapisz

Jazda w letnich upałach często nie sprzyja koncentracji. Na drodze mamy wielerzeczy, które skutecznie mogą odwrócić naszą uwagę. Począwszyod stojącej na poboczu dobrze utrzymanej,dwudziestoparoletniej...motoryzacyjnej klasyki, aż po billboard, którywywołał u nas chwilową pomroczność jasną. Gorzej gdy z tego chwilowegoletargu wzbudzi nas lekkie "bum"...

 

Honda CR-V po zmianach

Nadwozie i wnętrze Hondy CR-V z rocznika modelowego 2010 przeszło stylistycznylifting, a całość została zmodernizowana i uzupełniona nowymipodzespołami, takimi jak silnik wysokoprężny, po raz pierwszy w tym modeluwspółpracujący z automatyczną skrzynią biegów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tempomat adaptacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017