Wyszukiwałeś:

terenowka

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: terenowka

Spróbuj też wyszukać: terenowy używany toyota hillux jeep

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Nissan dla skoczka

54. Turniej Czterech Skoczni już niebawem wyłoni zwycięzcę tychprestiżowych rozgrywek w kalendarzu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca będzie Nissan X-Trail Columbia.

 

Latający Land Rover

Zazwyczaj samochody jeżdzą po drogach, niektóre jeżdżą także w górzystymterenie, czasami też można nimi - jak w przypadku Range Rovera Sport -polatać.

 

Jubileuszowy VW Touareg

W fabryce Volkswagena w Bratysławie z taśm zjechał jubileuszowy modelterenowego modelu Touareg. Od momentu wprowadzenia Touarega do produkcji w 2002roku zbudowano już 250 tys. egzemplarzy tego modelu.

 

Nowe, mocniejsze BMW X5

BMW oficjalnie zaprezentowało drugą generację modelu X5. Reprezentantsegmentu SAV (Sports Activity Vehicle) mimo podobnej sylwetki ma znacznieróżnić się od swojego protoplasty, który na całym świecie sprzedał sięw liczbie 580 tys. egzemplarzy.

 

Gruboskórny Range Rover

Brytyjski Land Rover Range Rover dołączył do grona "samochodówochroniarzy". Kultowa terenówka oferowana jest także w sprzedaży wwersji opancerzonej "Armoured".

 

Suzuki Grand Vitara: Miejska terenówka

Suzuki słynie z małych, miejskich aut, a także znacznie większychsamochodów terenowych. Umiejętnie też łączy cechy obu grup, czegoprzykładem są chociażby modele Ignis, Jimny oraz trzydrzwiowa Grand Vitara.

 

Volvo XC60: Szwedzka wizja SUV-ów

Dzięki modelowi XC90 Volvo utarło sobie drogę w terenie aut segmentu SUV.Teraz ten sukces ma pomóc Szwedom we wprowadzeniu nowego modelu XC60, któryszerzej zostanie zaprezentowany na salonie samochodowym w Detroit.

 

Produkcja Cayenne rozpoczęta

Porsche poinformowało o rozpoczęciu produkcji odmłodzonej linii PorscheCayenne. Pierwsze egzemplarze terenowego modelu, którego budowa odbywa się wLipsku, trafią do salonów dealerskich w Niemczech już 24. lutego 2007 roku.

 

Fiat Sedici: Tylko dla młodych...

... dla młodych duchem. Tak w telegraficznym skrócie można przedstawić planwprowadzenia na polski rynek nowego, kompaktowego SUV-a. Fiat Sedici, jakzgodnie podkreśla sztab Fiat Auto Poland, ma być modelem przełomowym,rozpoczynającym odmładzanie całej floty oraz przygotowującym włoskiegoproducenta do walki w segmencie C.

 

Hummer H2 na czerwono

W Stanach Zjednoczonych Hummer wypuści do sprzedaży limitowaną edycję modeluH2. Znakiem rozpoznawczym serii Victory Red Limited Edition jest czerwony kolornadwozia oraz szykowne dodatki dla karoserii i wnętrza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017