Wyszukiwałeś:

test X

losia X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test losia

Spróbuj też wyszukać: test losia grand cherokee

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Defender nie zaliczył "testu łosia"

Dziennikarze niemieckiego wydania magazynu "Auto Motor und Sport" (AMS)przeprowadzili tzw. "test łosia" na odświeżonym modelu Land Rover Defender.Brytyjska terenówka nie przeszła tego sprawdzianu i przy prędkości 60 km/hstraciła stabilność wywracając się na bok.

 

Mercedes klasa B: kompaktowy, sportowy, turystyczny...

Pomieszanie z poplątaniem. Tak można pokrótce scharakteryzować obecnetendencje w motoryzacji. Bo jak inaczej nazwać to, że Mercedes, któryjeszcze niedawno utożsamiany był z dużymi bądź nieco mniejszymi limuzynami,teraz oferuje także takie auta jak klasę A czy B.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Skręt na cztery koła

Systemy 4WS, bądź jak kto woli, 4 Wheels Steering (co po polsku oznacza„cztery koła skrętne”), pojawiły się w motoryzacji już trzydekady temu. Na początku wykorzystywano je do zmniejszania średnicy zawracaniana parkingu. W dzisiejszych czasach ewolucja tego systemu ma zapewnić nie tylkobezpieczeństwo jazdy, ale przede wszystkim frajdę z jazdy, ponoć większąniż w samochodach z napędem na cztery koła.

 

Wywrotne Renault Kangoo

Renault Kangoo i Mercedesa Klasy A łączą nie tylko funkcje charakterystycznedla samochodów z, umownie nazwijmy, segmentu familijnego. Już niebawemfrancuski kombivan może dorobić się równie niepochlebnej opinii jakniemiecki model blisko 11 lat temu kiedy światek motoryzacyjny obiegłymateriały filmowe z leżącą na dachu A Klasą w roli głównej, podczasprzeprowadzania "testu łosia".

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "test losia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017