Wyszukiwałeś:

test X

losia X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test losia

Spróbuj też wyszukać: test losia grand cherokee

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Defender nie zaliczył "testu łosia"

Dziennikarze niemieckiego wydania magazynu "Auto Motor und Sport" (AMS)przeprowadzili tzw. "test łosia" na odświeżonym modelu Land Rover Defender.Brytyjska terenówka nie przeszła tego sprawdzianu i przy prędkości 60 km/hstraciła stabilność wywracając się na bok.

 

Wywrotne Renault Kangoo

Renault Kangoo i Mercedesa Klasy A łączą nie tylko funkcje charakterystycznedla samochodów z, umownie nazwijmy, segmentu familijnego. Już niebawemfrancuski kombivan może dorobić się równie niepochlebnej opinii jakniemiecki model blisko 11 lat temu kiedy światek motoryzacyjny obiegłymateriały filmowe z leżącą na dachu A Klasą w roli głównej, podczasprzeprowadzania "testu łosia".

 

Hyundai i10: Tylko do miasta

Bardzo pozytywnie nastawieni po pierwszym naszym spotkaniu z malutkim Hyundaiem,postanowiliśmy sprawdzić, czy nie było to tylko chwilowe zauroczenie, oraz, amoże przede wszystkim, jak i10 wypada z podstawowym, benzynowym silnikiem.

 

Stabilność Nemo-żliwa

Ponownie okazało się, że samochody zaliczane do klasy kombivanówpowinny w wyposażeniu standardowym posiadać elektroniczny system stabilizacjitory jazdy - ESP. Jak pokazują ostatnie testy przeprowadzone przez niemieckiautomobilklub ADAC, część aut z tej grupy ma poważne problemy zestabilnością.

 

Landwind CV9

 

Landwind CV9 - test łosia - mojeauto.tv

 

Test bagażników rowerowych

Przedwczoraj przybliżyliśmy wady i zalety poszczególnych typówbagażników rowerowych. Teraz przyszedł czas na sprawdzenie,które modele dostępne na rynku są najlepsze, a które lepiejomijać szerokim łukiem. Niedawno test niezawodności bagażnikówrowerowych przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC.

 

Wątek na forum: ale....

samochodzik ogólnie fajny,dobra widoczność, całkiem przyjemne wnętrze,prowadzi się fajnie, wygląd ma nienaganny itd. I wszystko było by dobrze gdyby nie jeden jego minus,który sprawia,że nikomu go nie polecę i sama też już nigdy nie kupię... Tą jego największą wadą jest jego wywrotnośćo któr...

 

Arrinera testuje z Lee Noblem

O polskim superaucie znów jest głośno. Na przełomie września ipaździernika w Warszawie i Ułężu odbyły się testy "jeżdżącej ramysupersamochodu" Arrinera Hussarya. W tych testach brał udział sławnyLee Noble.

 

5 największych skandali w motoryzacji

Afera w Volkswagenie, związana z manipulowaniem pracą silnika podczastestów, nie schodzi z czołówek mediów. Jednak historiamotoryzacji pamięta też inne, równie wielkie skandale. Zobacz, 5największych afer w motoryzacji.

 

Toyota Hilux oblewa test łosia

Magazyn Teknikens Varld ze Szwecji przeprowadził testy łosia na wszystkichnajnowszych samochodach. Tym razem pod lupę trafiły nowe pickupy, awśród nich Toyota Hilux, która nie przeszła próby.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "test losia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017