Wyszukiwałeś:

test

. Znaleziono 34480 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test

Spróbuj też wyszukać: test peugeot 207 Skoda Superb rok 2008 testy fotelików

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34480 wszystkich):

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

F1: Ostatnie testy opon Pirelli

W Abu Dhabi odbyły się ostatnie prywatne testy opon Pirelli dowyścigów Formuły 1. Pierwszy raz w historii F1 ponad pięciokilometrowytor Yas Marina został pokryty wodą, by przeprowadzić niepowtarzalnedwunastogodzinne próby nocne.

 

ADAC: Test opon letnich 175/65 R14

Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich w rozmiarze195/65 R15, które przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Terazprzyszedł czas na przyjrzenie się jak z trudami testów poradziły sobiepneumatyki w rozmiarze 175/65 R14 z indeksem prędkości T (prędkość max. do190 km/h), dedykowane małym samochodom.

 

Test opon: 38 nowych modeli na lato

Tegoroczna zima powoli zaczyna ustępować. To dobry czas na zapoznanie się zoponiarskimi nowościami na sezon letni. Niemiecki automobilklub ADACprzedstawił właśnie wyniki testu 38 modeli takich opon.

 

Tylko trzy gwiazdki w teście zderzeniowym Mercedesa

W dzisiejszych czasach trzygwiazdkowy wynik w testach zderzeniowych Euro NCAPjest już rzadkością i z pewnością chluby nikomu nie przynosi. Nawet jeślimamy do czynienia z modelem z tzw. segmentu osobowo-dostawczego, w którymaspekty bezpieczeństwa zawsze były na dalszym planie.

 

Najnowsze testy Euro NCAP

Organizacja Euro NCAP przedstawiła najnowsze testy zderzeniowe. W majupróbom poddane zostały: Chevrolet Trax, Dacia Sandero, Nissan Evaliaoraz Renault Captur.

 

Peugeot 308 1.6 THP (test video)

Peugeot 308 w tym roku zdobył tytuł Car of the Year. Postanowiliśmysprawdzić, jak "Samochód Roku 2014" radzi sobie w polskichrealiach. Tym razem jednak mamy dla Was wyjątkowy test.

 

Rekordowy wynik Hyundaia Genesisa w testach zderzeniowych

36,88 zdobytych punktów na 37 możliwych - taki rekordowy wynik uzyskałHyundai Genesis podczas testów zderzeniowych przeprowadzonych ANCAP.

 

Audi A3 Limousine na piątkę w crash-teście

Amerykańskie testy zderzeniowe mają opinię jeszcze bardziej wymagających odtych przeprowadzanych w Europie. Mimo to najmniejszy sedan Audi otrzymał bardzowysokie oceny w przeprowadzonym niedawno crash-teście.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2016