Wyszukiwałeś:

test

. Znaleziono 34492 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: test

Spróbuj też wyszukać: test peugeot 207 Skoda Superb rok 2008 testy fotelików

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34492 wszystkich):

Wielki Test Flotowy 2006

W dniach 5-6 kwietnia br. na płycie lotniska Bemowo w Warszawie zorganizowanyzostał po raz drugi Wielki Test Flotowy. Przez dwa dni specjaliści z branżyfleet-menadżerskiej oraz przedstawiciele firm testowali samochody biorąceudział w konkursie Fleet Awards 2006.

 

Foteliki dziecięce w teście ADAC

Po kilkumiesięcznej przerwie wracamy do tematu fotelików dziecięcych iich bezpieczeństwa. Niemiecki automobilklub ADAC przedstawił właśnienajnowsze dane z testów 22 dziecięcych siedzisk - nowości 2010 roku. Zraportu wyłaniają się zarówno pozytywne jak i negatywne wnioski.

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Volvo S60: VIDEO-TEST

Volvo. To jasne, że dla wielu samochody tej marki są czymś w rodzajupancernej szafy na kołach. Szwedzi od zawsze do znudzenia powtarzali, że przykonstruowaniu samochodów priorytetem jest dla nich bezpieczeństwo. Stądw naszych redakcyjnych testach znalazło się miejsce dla nowego modelu S60. DlaVolvo, które szykuje zamach na niezależność kierowców.

 

F1: Ostatnie testy opon Pirelli

W Abu Dhabi odbyły się ostatnie prywatne testy opon Pirelli dowyścigów Formuły 1. Pierwszy raz w historii F1 ponad pięciokilometrowytor Yas Marina został pokryty wodą, by przeprowadzić niepowtarzalnedwunastogodzinne próby nocne.

 

Crash-test pod napięciem

Kiedy koncerny samochodowe dumnie ogłosiły nadejście ery samochodówelektrycznych, sceptycy grymasili, że tego typu pojazdy nie będą bezpieczne wsytuacji zderzenia. Niemiecki instytut ADAC postanowił ostatecznie wyjaśnićpo której stronie leży prawda i przeprowadził test zderzeniowydostępnego w Europie, elektrycznego Mitsubishi i-MiEV.

 

ADAC: Test opon letnich 175/65 R14

Kilkanaście dni temu przedstawiliśmy Wam wyniki testu opon letnich w rozmiarze195/65 R15, które przeprowadził niemiecki automobilklub ADAC. Terazprzyszedł czas na przyjrzenie się jak z trudami testów poradziły sobiepneumatyki w rozmiarze 175/65 R14 z indeksem prędkości T (prędkość max. do190 km/h), dedykowane małym samochodom.

 

Ośrodek do testów zderzeniowych Skody

Bezpieczeństwo to jedna z najważniejszych, jeśli nie najważniejsza dziedzina rozwoju motoryzacji. Czeska marka od teraz zwiększy swój rozwój w kwestii bezpieczeństwa dzięki własnemu ośrodkowi dotestów zderzeniowych.

 

Peugeot 308 1.6 THP (test video)

Peugeot 308 w tym roku zdobył tytuł Car of the Year. Postanowiliśmysprawdzić, jak "Samochód Roku 2014" radzi sobie w polskichrealiach. Tym razem jednak mamy dla Was wyjątkowy test.

 

Rekordowy wynik Hyundaia Genesisa w testach zderzeniowych

36,88 zdobytych punktów na 37 możliwych - taki rekordowy wynik uzyskałHyundai Genesis podczas testów zderzeniowych przeprowadzonych ANCAP.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017