Wyszukiwałeś:

testy X

prototypow X

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: testy prototypow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Skoda Fabia S2000 na testach

Skoda Auto rozpoczęła testy pierwszego prototypu Fabia Super 2000. Pojazd ten- zaprojektowany z myślą o udziale w rajdowej kategorii Super 2000 - opartyzostał na Fabii drugiej generacji.

 

Skoda Fabia S2000 na testach

Prototyp samochodu Škoda Fabia Super 2000 pokazany został po razpierwszy w warunkach rajdowych podczas tegorocznego Rajdu Barum Zlín wdniach 22-24.08.2008. Udział w tym wydarzeniu w ramach procedury testowej tokolejny krok na drodze do uzyskania przez pojazd homologacji, któreplanowane jest na koniec tego roku.

 

Michelin zadowolony z testów przed Le Mans

Michelin wraz ze swoimi partnerami wziął udział w dniu testowym przedtegorocznym 24-godzinnym wyścigiem Le Mans. Celem testów byłosprawdzenie najnowszych rodzajów opon przed słynnym francuskimwyścigiem wytrzymałościowym, który odbędzie się 11 i 12 czerwca.

 

Mercedes będzie zamrażał swoje modele

Mercedes wybudował właśnie ultranowoczesny tunel klimatyczny w którymjego samochody będą poddawane bardzo rygorystycznym testom.

 

Prototyp M6 rozbity

Jak donosi serwis worldcarfans.com podczas testów prototypu najnowszego BMW M6 na torze Nürburgring-Nordschleife doszło do wypadku, drugiego w ostatnim czasie. Pierwszy miał miejsce w sierpniu.

 

1000-konny prototyp ze wsparciem UE

Hiszpańska firma Applus+ Idiada wczoraj na torze Catalunya podczas oficjalnychtestów Formuły 1 zaprezentowała swój superpotowysamochód, którego moc pochodzi z silników elektrycznych.

 

Citroen pokaże prototyp DS3 Cabrio Racing

"Festiwal Prędkości" w Goodwood rozpocznie się jutro i potrwa doniedzieli 14 lipca. Odwiedzający będą mogli podrwiwać wiele niesamowitych iciekawych samochodów, wśród nich będzie prototyp DS3 CabrioRacing.

 

Lagonda w fazie testów?

Aston Martin nie wyrzuca do kosza planów odrodzenia prestiżowej markiLagonda. Według doniesień Auto Express brytyjski producent rozpocząłwłaśnie testy prototypu, który docelowo ma być następcą sedanaLagonda produkowanego w latach 1976-1990.

 

Rolls-Royce: Testy SUVa rozpoczną się w najbliższych miesiącach

Rolls-Royce w komunikacie wydanym tuż przed targami w Genewie potwierdził,że szykuje model pozycjonowany jak crossover/SUV. Pierwsze testy prototypumają rozpocząć się w nadchodzących miesiącach.

 

Skoda S781 - Volkswagen Golf z Czechosłowacji

Bezpieczeństwo, funkcjonalność, prostota konstrukcji - to zalety napędu naprzednie koła, ktore skłoniły Skodę do stworzenia 35 lat temu prototypuS781. Ewoluował on w dobrze znaną "Favoritkę", która poupadku komunizmu zalała drogi Europy Środkowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "testy prototypow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017