Wyszukiwałeś:

toczenie

. Znaleziono 457 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toczenie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 457 wszystkich):

Wątek na forum: Między lipcem a wrześniem, czyli jak kurczy się drogowa kasa

**Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)** 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem 2. Nie będzie koalicji z Samoobroną 3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. 4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie ...

 

Wątek na forum: problemy ze skrzynią

mam premacy i uległa uszkodzeniu wnim obudowa skrzyni bieguw ałtomatycznej i wymieniłem całą skrz6ynie na inną pochodzącą do mazdy 323 i gdy ruszam samochodem ładnie przyspiesza i przeżuca biegi ale po pewnym czasie jakimś kilometsze - 3 nagle przestaje ciągnoc i ledwo co się toczy do przodu , c...

 

Oszczędne opony Continental

Kilka dni temu ogłoszono wyniki wewnętrznych testów przeprowadzonychprzez Continental Truck Tyres Europe. Analizy porównawcze wykazały, żeopony firmy Continental mogą ustanawiać miernik niskich oporówtoczenia.

 

Ekologiczne i niebezpieczne

Okazuje się, że ekologiczne opony mają swoją ciemną stronę. Wedługspecjalistów z koncernu oponiarskiego Continental, „zielone”opony mogą być przyczyną większej ilości wypadków. A wszystko przezniskie opory toczenia.

 

Nowe oznaczenia opon

W Parlamencie Europejskim podjęto uchwałę, która będzie nakazywać od2012 roku oznaczanie opon samochodowych pod kątem efektywności paliwowej,hałasu toczenia oraz przyczepności na mokrej nawierzchni.

 

Goodyear LHT II - nowe opony do naczep

Goodyear zaprezentował nową oponę do naczep wykorzystywanych w transporciedługodystansowym Marathon LHT II. Nowa opona łączy niskie opory toczenia zdobrą charakterystyką jazdy i krótką drogą hamowania na mokrejnawierzchni. Opona oprócz zmniejszenia zużycia paliwa pozwala także nazwiększenie ładowności przy dłuższej żywotności i niższym poziomiehałasu.

 

Tarcze hamulcowe: kiedy toczyć, a kiedy wymieniać?

Wymiana tarcz hamulcowych na nowe potrafi drogo kosztować. W wielu przypadkachokazuje się jednak, że taki zabieg nie jest wcale konieczny. Wystarczyskorzystać z usług specjalistów i zużyte elementy hamulcowe poddaćprzetoczeniu. Na takim serwisie można zaoszczędzić nawet do 60% ceny, jakątrzeba zapłacić za nowe tarcze.

 

Opona dla elektrycznych aut

Conti.eContact będzie pierwszą oponą marki Continental z nowej seriidedykowanej samochodom o napędzie elektrycznym oraz hybrydowym. Większaśrednica, węższy rozmiar i całkowicie nowa rzeźba bieżnika pozwoliłyzredukować opory toczenia o 30 proc. Pierwszym modelem wyposażonym w noweopony będzie Renault Twizy.

 

Eko-opony w teście - oszczędne ale czy bezpieczne?

Unia Europejska po raz kolejny wywiera naciski na producentów ogumienia,forsując nowe regulacje w temacie eko-opon. Oszczędność może oznaczaćtylko jedno - pogorszenie oporów toczenia i większy hałas. Czy chociażpoziom bezpieczeństwa "zielonych opon" jest w stanie utrzymać sięna drodze?

 

Opony Goodyeara z nową krzemionką

Nowa generacja krzemionki pozwoliła stworzyć firmie Goodyear nowatorskąoponę, która ma zmniejszać opory toczenia przy lepszej trakcji namokrym asfalcie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017