Wyszukiwałeś:

tor X

Poznan X

. Znaleziono 203 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor Poznan

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 203 wszystkich):

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

POZnań Gran Turismo Polonia 2009

Po raz kolejny do Poznania zjechały najszybsze, najrzadsze i…najdroższe samochody z całego świata. Wszystko po to, by w dniach 28 czerwca– 1 lipca 2009 wziąć w udział w organizowanym w stolicy Wielkopolski:POZnań Gran Turismo Polonia 2009.

 

Kubica na torze Poznań

Przedstawiciel Renault F1 Team odwiedził Tor Poznań, aby przyjrzeć się przygotowaniom do N-GINE RENAULT F1 TEAM SHOW. Już teraz wiadomo, że 17 lipcabr. Robert Kubica poprowadzi na Torze Poznań nie tylko bolid F1. Zasiądzietakże za kierownicą Renault Megane Trophy o mocy 360 KM.

 

Seat szybki w Poznaniu

W ubiegły weekend na torze Poznań w Przeźmierowie zespół SEAT SportPolska zaliczył bez wątpienia najlepszy tegoroczny występ. Podczas trzechwyścigów zawodnicy tego teamu aż pięciokrotnie stawali na podium.Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek sukcesów ekipy SEATSport Polska na polskich i zagranicznych torach.

 

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

Wątek na forum: Tor Poznań Track Day

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności...

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 
 

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Tor Poznań: Rozważą alternatywną lokalizacjęPo ostatnich wyborachsamorządowych Tor Poznań stał się kością niezgody, a jego przyszłośćstała i wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście pojawiłosię światełko w tunelu - Miasto Poznań i Automobilkub Wielkopolskiosiągnęły porozumienie dające duża nadzieję dla tego obiektu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017