Wyszukiwałeś:

tor X

Poznan X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor Poznan

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Mieszkańcy Leszna odetchną

Jest decyzja, że w czerwcu ruszy budowa ronda na bardzo ruchliwej i częstozakorkowanej ulicy Poznańskiej - to droga wylotowa z Leszna na Poznań.

 

Poznań: Winogrady do przebudowy

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacjiprzebudowy ulicy Winogrady na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Szelągowskiejw Poznaniu.

 

Rusza puchar Kia cee'd i Kia Picanto! + [video]

Już dziś zawodniczki i zawodnicy startujący w serii wyścigówmarkowych KIA LOTOS Cup rozpoczną rywalizację o zwycięstwo już nie tylko wPicanto LOTOS Cup, ale także w cee`d LOTOS Cup. Pierwsza runda odbędzie sięna torze Hungaroring koło Budapesztu.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

POZnań Gran Turismo Polonia 2009

Po raz kolejny do Poznania zjechały najszybsze, najrzadsze i…najdroższe samochody z całego świata. Wszystko po to, by w dniach 28 czerwca– 1 lipca 2009 wziąć w udział w organizowanym w stolicy Wielkopolski:POZnań Gran Turismo Polonia 2009.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor Poznan".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017