Wyszukiwałeś:

tor X

kartingowy X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor kartingowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

VI runda Kia Picanto Cup

W najbliższy weekend na torze w Kielcach odbędzie się przedostatnia już, VIrunda pierwszego sezonu mistrzostw Polski KIA Picanto Cup. Wyścigi zapowiadająsię nadzwyczaj ciekawie, bowiem wszyscy startujący w markowym pucharze Picantomają do zrealizowania ambitne cele sportowe.

 

KIA Lotos Cup: Liderzy pokonani

Druga runda zmagań w wyścigach markowych z cyklu KIA LOTOS Cup odbywała sięw upale, na rozpalonym słońcem poznańskim torze. Zarówno kierowcyrywalizujący w niewielkich Picanto, jak i jeżdżący w szybkich cee`dach mieliokazję na własnej skórze poczuć się niczym hutnicy tuż obok pieca dowytopu surówki. Jednak nie rozgrzane wnętrza samochodów były dlazawodników KIA LOTOS Cup największym wyzwaniem.

 

Kubica: Mniejsze szanse niż kiedykolwiek wcześniej

W tym roku szanse na dobry wynik są tu mniejsze niż kiedykolwiek - powiedziałdla Przeglądu Sportowego Robert Kubica przed Grand Prix Węgier.

 

Największy tor kartingowy w Polsce oficjalnie otwarty

W sobotę 6 marca miało miejsce oficjalne otwarcie największego w Polsce ijednego z największych w Europie halowych torów kartingowych. RacingCenter mieszczący się w Warszawie, przy ul. Modularnej 3a, ma byćnajwiększą w stolicy i kraju frajdą dla pasjonatów wyścigówgokartowych.

 

Następny etap KIA LOTOS RACE

Rozpoczął się kolejny etap KIA LOTOS RACE. Eliminacje zakończą się 10czerwca 2011 a laureaci będą rywalizować na sześciu torach rozmieszczonych wróżnych regionach Polski. Pod okiem profesjonalistów, z TomaszemKucharem na czele, firma Kia Motors Polska wyszkoli najlepszych, a następniewybierze zwycięzcę, który otrzyma kluczyki do Kia Picantoprzygotowanego do startów w markowym Pucharze Kia w roku 2012.

 

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będziemiała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych orazwyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcyvs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorskihalowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

 

Zawód: Kierowca wyścigowy

Jakiś czas temu znalazłem krótki filmik stworzony przez BBC,który pokazuje przebieg życia kierowcy F1 – od kołyski, aż poemocje na starcie wyścigu w Monako. Ten filmik ma jedną podstawową wadę,pokazuje wszystko zbyt sielankowo.

 

Gokarty ? naturalny początek motoryzacyjnej pasji!

Karting staje się coraz bardziej popularnym sportem. Kształtuje właściwezachowania kierowców i jest kuźnią talentów przyszłychmistrzów Formuły 1. Dodatkowo, umiejętności zdobyte podczas zabawy natorze przekładają się później na bezpieczną jazdę samochodem.

 

Porsche Cayman GTS na torze kartingowym

 

Porsche nowego Caymana GTS zabrało na tor kartingowy we Włoszech by tam pokazać co potrafi najnowszy mały diabeł ze Stuttgartu.

 

Jak bezpiecznie wrócić z wakacji - radzą kierowcy Volkswagen Castrol Cup

Ostatni weekend sierpnia już od kilku lat jest objęty policyjną akcją"Bezpieczne powroty z wakacji". W tym roku także kierowcy pucharuVolkswagen Castrol Cup, z Jerzym Dudkiem na czele, postanowili podzielić sięswoimi doświadczeniami i poradami w jaki sposób bezpieczniewrócić z letniego wypoczynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tor kartingowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017