Wyszukiwałeś:

tor

. Znaleziono 2606 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2606 wszystkich):

Wirtualna przejażdżka po polskim torze F1

W ostatni weekend listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego wPolsce wirtualnego toru Formuły 1. LG Electronics, globalny i technologicznypartner F1 – organizator ogólnopolskiego plebiscytu na najlepsząlokalizację toru F1 w Polsce, przeniósł zwycięski projekt dowirtualnej rzeczywistości.

 

Największy tor kartingowy w Polsce oficjalnie otwarty

W sobotę 6 marca miało miejsce oficjalne otwarcie największego w Polsce ijednego z największych w Europie halowych torów kartingowych. RacingCenter mieszczący się w Warszawie, przy ul. Modularnej 3a, ma byćnajwiększą w stolicy i kraju frajdą dla pasjonatów wyścigówgokartowych.

 

Kubica w Poznaniu!

W dniu dzisiejszym Poznań jest niekwestionowaną stolicą sportówmotorowych w naszym kraju. Przy okazji imprezy N-Gine Renault F1 Team Show swojeumiejętności licznie zgromadzonej publiczności zademonstruje nasz mistrz F1,czyli sam Robert Kubica, który po raz pierwszy w Polsce przejedzie potorze wyścigowym bolidem F1.

 

F1: Soczi chce klasyczny tor

Organizatorzy Grand Prix Rosji w wakacyjnym kurorcie Soczi chcą, abynowopowstały obiekt był klasycznym torem, bez zbędnych wodotrysków."Marzy nam się by nasze Grand Prix było tak lubiane przez kibicówjak wyścig w Montrealu" - mówią.

 

F1: Tor w Chorwacji

W 2014 roku Chorwaci zamierzają oddać do użytku nowy tor, któryspełniać będzie wymogi Formuły 1. Wyznaczony jest już teren pod inwestycjęi znane są już wstępne założenia techniczne obiektu.

 

Wątek na forum: Tor Poznań Track Day

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności...

 

Senna: "Suzuka? Lubię ten tor!"

Po trzech występach w barwach ekipy Lotus Renault GP, Bruno Senna nie możedoczekać się chwili, w której wystąpi na jednym ze swoich ulubionychtorów – w Suzuce. "Grand Prix Japonii to jeden z niewieluwyścigów, który nie zmienił się na przestrzeni lat" -mówi Brazylijczyk, który we francuskiej ekipie zastąpił NickaHeidfelda.

 

Bolid, śnieg, lód i tor Nurburgring

Nie ma na świecie toru, który wzbudzał by tyle emocji coNürburgring. Dziennikarze, kierowcy wyścigowi czy zwykli zjadacze chleba,którzy mogli poczuć czym jest "Zielone Piekło" mają wielkirespekt do tego toru. Są jednak tacy, którym wydaje si, że mogądrwić z "Północnej Pętli”.

 

Legendarny tor w tarapatach finansowych

"Zielone Piekło", czyli legendarny tor Nurburgring ma ogromnekłopoty finansowe. Nie ma co owijać w bawełnę, niemiecki obiekt jestspłukany.

 

Tor Poznań: Możliwa zmiana miejsca

Tor Poznań: Rozważą alternatywną lokalizacjęPo ostatnich wyborachsamorządowych Tor Poznań stał się kością niezgody, a jego przyszłośćstała i wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście pojawiłosię światełko w tunelu - Miasto Poznań i Automobilkub Wielkopolskiosiągnęły porozumienie dające duża nadzieję dla tego obiektu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017