Wyszukiwałeś:

tor

. Znaleziono 225 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 225 wszystkich):

Nissan uzupełni Hokkaido

Producent samochodów marki Nissan, ogłosił, że zamierza powiększyć torHokkaido. Dzięki temu będzie to największy ośrodek do testówszybkościowych tej marki w Japonii. Miejsce, którego budowa pochłonęłaponad 27 milionów dolarów, pozwala na osiąganie prędkości powyżej 300km/h.

 

Drogi potrzebują zmiany procedur i szczęścia

Zespół Doradców Gospodarczych TOR przygotował zestawieniewszystkich robót drogowych w woj. mazowieckim, które powinnyzostać wykonane na mistrzostwa EURO2012. Okazuje się, że drogowcy zdążą naczas tylko przy dużej dozie szczęścia lub radykalnych zmianach procedurzwiązanych z wydawaniem decyzji administracyjnych.

 

F1: Kubica drugi w GP Monaco!

Dał z siebie wszystko i wycisnął z bolidu zupełne maksimum. Robert Kubicareprezentujący BMW Sauber na jednym z ulubionych przez siebie ulicznychtorów, w GP Monaco zajął fenomenalne drugie miejsce ustępując tylkoLewisowi Hamiltonowi (McLaren-Mercedes). Kubica umocnił się na czwartejpozycji w klasyfikacji generalnej.

 

Tor F1 w Polsce realny

Tor Formuły 1 w Polsce? Taki obiekt może stanąć w Gdańsku. Wstępny projektzostał przedstawiony we wtorek na specjalnym spotkaniu, w którym wzięliudział przedstawiciele Międzynarodowej Federacji Motocyklowej.

 

Z konsoli na prawdziwy tor

Oto do czego może doprowadzić spędzanie setek godzin pzed telewizorem iwirtualne upalanie na telewizorze. Pierwszy na świecie kierowca, który zwyścigów wirtualnych trafił na prawdziwy tor dzięki grze GranTurismo 4i Akademii GT 2008 odnosi pierwsze zwycięstwa na prawdziwym torze.

 

Kubica żegna się z Silverstone

Robert Kubica po raz ostatni wystartuje na Silverstone, jednym ze swoichulubionych torów Formuły 1 - pisze Przegląd Sportowy.

 

Kubica: Mniejsze szanse niż kiedykolwiek wcześniej

W tym roku szanse na dobry wynik są tu mniejsze niż kiedykolwiek - powiedziałdla Przeglądu Sportowego Robert Kubica przed Grand Prix Węgier.

 

F1: Koniec wakacji. Kubica wraca na tor

W najbliższy weekend skończy się rekordowa czterotygodniowa przerwa wakacyjnaw Formule 1. Robert Kubica wystartuje na ulicznym torze w Walencji, którybardzo mu się podoba.

 

F1: Z respektem w Abu Zabi

Eksperci Formuły 1 zgodnie podkreślają. Tor Yas Marina na którymzostanie rozegrane po raz pierwszy Grand Prix Abu Zabi kierowcy musząpotraktować z należytym respektem, tak jak w przypadku belgijskiegoSpa-Francorchamps i japońskiej Suzuki.

 

Wirtualna przejażdżka po polskim torze F1

W ostatni weekend listopada miała miejsce uroczysta premiera pierwszego wPolsce wirtualnego toru Formuły 1. LG Electronics, globalny i technologicznypartner F1 – organizator ogólnopolskiego plebiscytu na najlepsząlokalizację toru F1 w Polsce, przeniósł zwycięski projekt dowirtualnej rzeczywistości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017