Wyszukiwałeś:

touring

. Znaleziono 200 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: touring

Spróbuj też wyszukać: auris

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 200 wszystkich):

Nowe BMW seria 3 Touring jesienią

Nowe BMW serii 3 Touring święcić będzie swój debiut na targachmotoryzacyjnych we Frankfurcie we wrześniu 2005 roku.

 

Nowa gama silników BMW 3 Touring

Już wkrótce BMW rozszerzy gamę silników dla serii 3 Touring. Nowe,4-cylindrowe jednostki pojawią się w modelach 318i i 318d w marcu 2006 roku.

 

BMW seria 3 Touring: Oryginalnie uniwersalne

Stare porzekadło mówi, że jeśli coś służy do wszystkiego, to jestdo niczego. Ciekawe tylko jak autor tych słów odniósłby się doswojej tezy po przejażdżce nowym BMW seria 3 Touring, który kilka dnitemu trafił na testy do naszej redakcji.

 

BMW M5 Touring: Szybki przyjaciel rodziny

Przy okazji re-stylizacji Serii 5, BMW postanowiło wprowadzić do swojej ofertyusportowioną wersję tego modelu o nazwie M5. 507 koni mechanicznych w kombi -to nowy wymiar rodzinnego samochodu w ujęciu bawarskiego producenta.

 

BMW seria 5 Touring

Krótko po premierze najnowszej generacji BMW serii 5 niemiecki koncernzaprezentuje także wersję kombi tego modelu. BMW seria 5 Touring po razpierwszy zostanie publicznie pokazana podczas kwietniowych targówmotoryzacyjnych AMI w Lipsku.

 

Scania Touring w polskiej prezydencji w UE

Dnia 8 czerwca miało miejsce uroczyste przekazanie 6 autobusów ScaniaTouring, które będą obsługiwały polską prezydencję w UniiEuropejskiej. Polska prezydencja rozpocznie się w dniu 1 lipca i potrwa sześćmiesięcy.

 

Scania Touring dla PKS Polonus S.A.

Dnia 06 marca 2012 roku w oddziale Scania Warszawa w Słupnie nastąpiłouroczyste przekazanie kluczyków do pięciu autobusów ScaniaTouring. Autobusy zostały przekazane przez nowego Dyrektora Generalnego ScaniaPolska S.A. Kjella Örtengrena na ręce Prezesa Zarządu firmy PKS PolonusS.A. Piotra Grzegorczyka.

 

BMW 3 Touring premierą na AMI

Podczas targów motoryzacyjnych AMI odbywających się w Lipsku bawarski koncern zaprezentuje światu po raz pierwszy najnowszą"trójkę" w wersji kombi.

 

Auris kombi o 3 tysięcy droższy od hatchbacka

Znamy już ceny Aurisa Touring Sports, czyli wydłużonej wersji kompaktowejToyoty. Na polskim rynku model ten, napędzany podstawowym, 99-konnym silnikiembenzynowym, będzie dostępny w cenie od 62.900 zł, co oznacza, że względemtradycyjnej odmiany trzeba będzie wyłożyć dodatkowo 3 tys. zł.

 

Toyota Auris Hybrid Touring Sports: Pakowna dyskrecja

Hybrydy to dziś już nie ciekawostka, a bardzo szeroka ofertasamochodów. Swoją poważną talię kart w tej grze ma Toyota.Wybór duży, ale czy jest auto, którego zakup da się uzasadnićjako najbardziej sensowny?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018