Wyszukiwałeś:

tramwaje

. Znaleziono 189 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tramwaje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 189 wszystkich):

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Solaris inwestuje w produkcję tramwajów

Firma Solaris Bus & Coach intensywnie pracuje nad przygotowaniem produkcjitramwajów. Zwiększa zatrudnienie oraz zaplecze produkcyjne. Związanejest to m.in. z realizacą zamowienia na tramwaje dla poznańskiego MPK.

 

Produkcja tramwajów Solarisa z nowej hali

Firma Solaris zaprezentowała nową halę i linię produkcyjną konstrukcjistalowych tramwajów. W fabryce zlokalizowanej w Środzie Wlkp., powstająpierwsze Solarisy Tramino dla Poznania. Przy produkcji tak zwanych pudełtramwajowych zatrudnionych jest 120 osób. Zastosowana technologia pozwalana wytwarzanie zestawu pudeł dla tramwaju pięcioczłonowego o długości 32metrów w ciągu jednego tygodnia przy pracy na dwóch zmianach.

 

Tramwaj Solarisa jeździ w Poznaniu

Kursy na regularnej linii w Poznaniu rozpoczął Solaris Tramino. Toprzedseryjny egzemplarz, który spełnia wszystkie wymogi by wozić pasażerów i który przez ostatnie miesiące był testowany wPoznaniu. Na początek z nowoczesnego, niskopodłogowego tramwaju będą mogliskorzystać pasażerowie linii nr 14.

 

Solaris dostarczy tramwaje do Niemiec

Firma Solaris wygrała przetarg na dostawę pięciu tramwajów do Jeny wNiemczech. Jest to pierwszy zagraniczny kontrakt polskiego producenta nadostawę pojazdów szynowych.

 

UE da na nowe tory i tramwaje na warszawskiej Pradze

Spółka Tramwaje Warszawskie oraz CUPT podpisały 15 listopada 2011 r.umowę o dofinansowanie dla projektu „Modernizacja trasy tramwajowejDworzec Wileński - Stadion Narodowy - Rondo Waszyngtona wraz z zakupem 30tramwajów niskopodłogowych". Ten wart ponad 366 mln zł projekt,otrzyma 175 mln zł unijnego dofinansowania z Funduszu Spójności.

 

Rewelacyjne wyniki Tramino

Po kilku miesiącach eksploatacji i przejechaniu 20.000 km dyspozycyjnośćtechniczna poznańskich Tramino oceniana jest przez MPK na aż 99%! Do końcagrudnia 2011 firma Solaris dostarczyła do Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu już 23 tramwaje tej marki.

 

Dostawa Solarisów Tramino dla Poznania zakończona!

W dniu 23 listopada 2009 roku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne wPoznaniu, Sp. z o.o. podpisało z firmą Solaris Bus & Coach S.A. kontraktna dostawę 40 niskopodłogowych tramwajów Tramino. W roku 2010 podpisanokolejną umowę zwiększając ilość tramwajów do 45 szt. Zgodnie zumową wszystkie tramwaje miały zostać dostarczone do MPK do końca maja 2012.28 maja odbyło się oficjalne zakończenie dostaw.

 

Nowy kontrakt na dostawę Tramino

Firma Solaris wygrała kolejny kontrakt na dostawę tramwajów do Niemiec.Tym razem polski producent dostarczy 15 niskopodłogowych tramwajów markiTramino miejskiemu przewoźnikowi z Brunszwiku.

 

PESA zainteresowana dostawą tramwajów do Budapesztu

Bydgoska PESA nie może wystartować w wartym nawet kilkaset milionówzłotych przetargu na tramwaje dwukierunkowe dla Budapesztu. Producent uważa,że kryteria dopuszczenia są niesprawiedliwe i zamierza się odwoływać.Chodzi o liczbę już dostarczonych tramwajów dwukierunkowych,które w Polsce jeszcze nie są rozpowszechnione, a w dodatku nieróżnią się istotnie od jednokierunkowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017