Wyszukiwałeś:

tramwaje

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tramwaje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Niskopodłogowe tramwaje na krakowskich torowiskach

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie podpisało umowę zkonsorcjum trzech firm: Bombardier, Vossloh Kiepe i Solaris Bus & Coach S.A..Umowa dotyczy dostawy 24 niskopodłogowych tramwajów dla krakowskiegoprzewoźnika. Kontrakt na łączną kwotę ponad 42 mln euro zostaniezrealizowany w ciągu dwóch lat.

 

Zmiany we Wrocławiu

Wrocławski ZDiK oddaje stopniowo kolejne inwestycje i udrażnia zamkniętearteriie w mieście. Jednak na w miarę komfortowe warunki przeprawy przezstolicę Dolnego Śląska przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Od czwartkukierowcy mogą przejechać jedną z wyremontowanych częci Placu Grunwaldzkiego.Po Nowym Roku pierwsze samochody ruszą wyremontowaną ul. Grodzką (odcinekmost Uniwersytecki – most Piaskowy) a tramwaje pojadą ul. Szewską.

 

Nowoczesne Rondo Mogilskie

Dwupoziomowa komunikacja, linia szybkiego tramwaju, autobusy i samochody naulicach bez dziur, nowocześnie rozwiązane skrzyżowania, wiadukty, windy,podziemne tunele, odrestaurowany fort. Tak pod koniec maja 2008 roku będziewyglądało nowe rondo Mogilskie, które stanie się jednym znajważniejszych i najnowocześniejszych odcinków na linii KrakowskiegoSzybkiego Tramwaju.

 

Poznań: Winogrady do przebudowy

Ogłoszony został przetarg nieograniczony na opracowanie dokumentacjiprzebudowy ulicy Winogrady na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Szelągowskiejw Poznaniu.

 

Kraków: łatwiej z Nowej Huty do centrum

W poniedziałek (11 czerwca br.) do użytku oddano fragment przebudowanego rondaMogilskiego w Krakowie. Dzięki temu kierowcy znacznie szybciej i łatwiej mogądojechać z Nowej Huty do centrum Krakowa.

 

Zespół remontowy w stolicy

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz powołała we wtorek zespół,który będzie koordynował remonty stołecznych dróg. Tymczasemradni PiS oskarżają władze miasta o spowodowanie paraliżu komunikacyjnego.

 

Wrocław: Koniec prac na Mostach Warszawskich

Wrocławscy kierowcy doczekali się wreszcie zakończenia prac na MostachWarszawskich we Wrocławiu. Już w nocy z piątku na sobotę 29 na 30 sierpniaotwarte dla ruchu będą obie jezdnie. Na swoje stare trasy powrócątakże tramwaje.

 

Wolno, wolniej, Wrocław

Stolica Dolnego Śląska to jedno z tych polskich miast, które zasługujena miano miejsca znienawidzonego przez kierowców. Niekończące sięremonty, a co za tym idzie ogromne korki to wrocławska codzienność. Strataczasu i frustracja kierowców są niestety spowodowane przez wieleczynników. Niestety nie wygląda na to, żeby w najbliższejprzyszłości sytuacja uległa znacznej poprawie.

 

Most Śląsko-Dąbrowski otwarty

W poniedziałek, 31 sierpnia wraz z pierwszymi tramwajami na mostŚląsko-Dąbrowski w Warszawie wrócił normalny ruch drogowy.Zakończył się najważniejszy etap remontu trasy tramwajowej na Trasie W-Z.

 

Warszawa: Trasa W-Z już gotowa

Od 10 października, tramwaje będą jeździły po całej wyremontowanej trasieW-Z w Warszawie. Zakończyła się największa, trwająca dwa lata, modernizacjatrasy tramwajowej w Warszawie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017