Wyszukiwałeś:

transexpo

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transexpo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Solaris - to może być wyjątkowo dobry rok

W pierwszym półroczu 2006 roku firma Solaris Bus & Coach sprzedała łącznie205 pojazdów. Solaris utrzymał w tym okresie swoja pozycję lidera w segmencieniskopodłogowych autobusów miejskich. Druga połowa roku zapowiada sięjeszcze ciekawiej. Podczas wrześniowych targów w Hanowerze spółkazaprezentuje premierowe produkty, w tym autobus o napędzie hybrydowym.

 

Solbus z nowościami

Na targach pojazdów użytkowych Transexpo w Kielcach Solbus zaprezentował trzynowe modele autobusów. Jeden przeznaczony do przewozów krajowych imiędzynarodowych, pozostałe dwa dla komunikacji miejskiej.

 

Hybryda Solarisa do Szwajcarii

Największe prywatne przedsiębiorstwo autobusowe w Szwajcarii - grupa Eurobus zsiedzibą w Windisch, złożyło w Solaris Bus & Coach zamówienie na dostawęautobusu Solaris Urbino 18 Hybrid. Jest to już kolejny pojazd wyposażony wnapęd hybrydowy, jaki producent z podpoznańskiego Bolechowa sprzedał wciągu kilkunastu tygodni od premiery tego produktu.

 

Alpino do Polski i Niemiec

Prezentowany na targach Transexpo w Kielcach jesienią ubiegłego rokupremierowy Solaris Alpino, znalazł swoich pierwszych nabywców. Ten najmniejszyz rodziny niskopodłogowych autobusów miejskich marki Solaris, będzie wozićpasażerów w Augustowie i Monachium.

 

Konstruktorzy roku z Solarisa

Redakcja magazynu fachowego Design News Polska, przyznała tytuł KonstruktoraRoku firmie Solaris Bus & Coach S.A. za projekt autobusu z napędemhybrydowym Solaris Urbino Hybrid.

 

Hybrydowy Solaris w Poznaniu

W poniedziałek 31 marca przedstawiciele Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu Sp. z o.o. podpisali z firmą Solaris Bus & CoachS.A. umowę na zakup autobusu z napędem hybrydowym - Solaris Urbino 18 Hybrid.Będzie to pierwszy w Polsce pojazd komunikacji publicznej z tak nowoczesnymnapędem.

 

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Międzynarodowe Targi Lokalnego Transportu Zbiorowego - TRANSEXPO 2008

176 wystawców z 14 państw, 8 krajowych premier, międzynarodowespotkania i konferencje. TRANSEXPO – jedne z najważniejszychtargów tej branży w Europie rozpoczęły się 8 października wKielcach.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017