Wyszukiwałeś:

transport X

ciezarowy X

. Znaleziono 626 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport ciezarowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 626 wszystkich):

Tanieją używane samochody ciężarowe

Jak podaje Gazeta Prawna, od początku roku używane ciągniki siodłoweużywane głównie w transporcie międzynarodowym zaczęły tanieć wtempie 1-1,5 tys. euro netto miesięcznie.

 

60-lecie produkcji samochodów ciężarowych DAF

„Pierwsze seryjnie produkowane podwozia ciężarowe z fabrykisamochodów N.V. Van Doorne’a w Eindhoven odsłonięto wczoraj przyaplauzie publiczności”, donosił Holenderski Kurier Transportowy 29 lipca1949 r. Nowo budowana fabryka miała w 1950 r. wyprodukować dwa tysiąceciężarówek. To zupełnie odmienna skala produkcji w porównaniu zponad 65 000 samochodów ciężarowych, które zjechały z taśmprodukcyjnych DAF-a w Eindhoven i Leyland (Wielka Brytania) w 2008 r.

 

Opony ciężarowe Grupy Goodyear na rok 2010

Grupa Goodyear co roku poszerza swoją ofertę opon ciężarowych.  W 2010r. gama ogumienia ciężarowego to osiem zaawansowanych technologicznie iekologicznych propozycji marki Goodyear i Dunlop.

 

Wagi ciężarowe w Opolu

W Opolu przy ul. Grudzickiej wkrótce zostanie zainstalowana waga dlasamochodów ciężarowych. Przedstawiciele Wojewódzkiej InspekcjiTransportu przypuszczają, że do 40 proc. ciężarówek wjeżdżającychdo miasta jest przeładowana podaje Gazeta Wyborcza.

 

Zmiany w przepisach o transporcie ponadgabarytowym

Wspólne prace Ministerstwa Infrastruktury, GDDKiA orazOgólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźnikow Transportu Nienormatywnegozaowocowały projektem zmian, m.in. w ustawie Prawo o ruchu drogowym, wdefinicji „pojazd nienormatywny” oraz zmian w podziale kompetencji izasadach wydawania zezwolen na ruch pojazdów nienormatywnych po drogachpublicznych. Dzięki tym zmianom, Polska może przestać być outsiderem podwzględem regulacji prawnych związanych z transportami ponadgabarytowymi. Oprojekcie oraz o problemach z wprowadzeniem go życie informuje portalinternetowy Spedycje.pl oraz Kancelaria Iuridica

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Czterechsetne Volvo dla Omega Pilzno

Zlokalizowana w Pilźnie firma OMEGA Pilzno International Transport &Spedition Godawski & Godawski, odebrała swój czterechsetnysamochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM,który będzie wykorzystywany w transporcie długodystansowym. Uroczysteprzekazanie pojazdu Klientowi, z udziałem Claesa Nilssona, Prezesa EuropejskiejDywizji Volvo Truck Corporation oraz Toma Jörninga, DyrektoraZarządzającego Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Trucks, odbyłosię w Göteborgu, w dniu 14 października br.

 

Renault Truck - rewolucja

W czasie Targów IAA Hanover, prezes Renault Trucks, Heinz-JürgenLöw, zapowiedział całkowite odświeżenie oferty dla transportuciężarowego, budownictwa i dystrybucji towarów w czerwcu 2013 roku.Podkreślając wzmocnienie każdej marki na łonie grupy Volvo zapoczątkowanereorganizacją grupy, zapowiedział stworzenie z firmy Renault Trucks przykładudoskonałości.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Infrastruktura drogowa nie nadąża za potrzebami transportu

Polska jest drugim w Europie – po Niemczech – rynkiem transportudrogowego. To wielkie wyzwanie dla sieci drogowej, która zmienia siępowoli. Przybywa dróg publicznych: ich łączna długość na koniec roku2011 wyniosła już 412 263 km. Porusza się po nich ponad 24 mlnpojazdów – to dane statystyczne z raportu GUS „Transportdrogowy w Polsce w latach 2010 i 2011”.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport ciezarowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017