Wyszukiwałeś:

transport X

kombinowany X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport kombinowany

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Targi Autotec 2008 - raport

AUTOTEC to największe targi samochodów użytkowych w Europie Środkowej,zapisane w prestiżowym kalendarzu wystaw O.I.C.A. Wystawcy tegorocznej edycji,która odbywała się od 4 do 8 czerwca, zapełnili 10 pawilonówCentrum Wystawienniczego w Brnie i większość zewnętrznej powierzchniwystawienniczej.

 

Tiry na tory za miliard złotych

PKP Cargo chce przewozić na platformach ciężarówki kursujące zzachodu na wschód Europy - informuje Gazeta Prawna. Spółka ijednocześnie operator projektu „Tiry na tory” domaga się jednakwsparcia państwa, bo bez sporych inwestycji w infrastrukturę projekt zdaniemekspertów nie ma szans na realizację.

 

Weekend bez ciężarówek

W dniu wczorajszym Minister Infrastruktury podpisał rozporządzenieograniczające ruch pojazdów ciężarowych w najbliższy weekend. Wiążesię to z przewidywanym wzmożonym ruchem pojazdów związanym zuroczystościami żałobnymi dla uczczenia pamięci ofiar tragicznego wypadkupod Smoleńskiem.

 

Zielone korytarze

Koncepcja Zielonych Korytarzy zakłada wzajemne uzupełnianie sięróżnych gałęzi transportu drogowego, kolejowego, żeglugi morskiejbliskiego zasięgu oraz żeglugi śródlądowej w taki sposób, abyusprawnić transport towarów na głównych ciągach komunikacyjnychw UE oraz zminimalizować negatywny wpływ transportu na środowisko naturalne.Zielone Korytarze mają charakteryzować się zrównoważonymirozwiązaniami logistycznymi z wykorzystaniem współmodalności,efektywną zlokalizowaną infrastrukturą i punktami przeładunkowymi.

 

Budowa II linii metra w stolicy

Budowa centralnego odcinka II linii metra to największa samorządowa inwestycjaw Polsce. Budowa stacji (metodą odkrywkową) oraz szybów (za pomocątarcz drążących TBM) oznacza duże utrudnienia w ruchu w samym centrumWarszawy.

 

Wzrost sprzedaży produktów Kögel

W roku obrotowym 2011, według oceny VDA (Niemieckiego Stowarzyszenia PrzemysłuSamochodowego), firma Kögel osiągnęła ponadprzeciętny wzrost: wporównaniu do poprzedniego roku w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy tenrenomowany specjalista w budowie przyczep odnotował ponad dwukrotny wzrostobrotów, sprzedając prawie 12000 jednostek. Firma Kögel, wporównaniu z konkurencją, wzrosła w osiągnęła największy wzrost w2011 roku.

 

Unia chce bezpiecznych i ekologicznych ciężarówek

Co jakiś czas słyszymy pomysły wychodzące z Brukseli, których celemjest ograniczanie emisji zanieczyszczeń przez samochody osobowe, a takżezwiększenie bezpieczeństwa na drogach Starego Kontynentu. Unijni urzędnicyzagięli jednak parol na całą branżę motoryzacyjną, a ekologiczne ibezpieczne mają być także te największe pojazdy ciężarowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport kombinowany".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017