Wyszukiwałeś:

transport X

miejski X

. Znaleziono 433 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport miejski

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 433 wszystkich):

Podsumowanie targów TRANSEXPO

Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego to największa tego typu imprezaEuropie środkowo – wschodniej. W 2011 roku do targów Kielce przyjechało 160 wystawców z 11 krajów: USA, Wielkiej Brytanii,Niemiec, Szwecji, Belgii, Holandii, Austrii, Czech, Włoch, Francji i Polskioraz ponad 4500 branżowych zwiedzających. Co roku na TRANSEXPO czołowe firmyz branży prezentują rynkowe hity, nowości, ale przede wszystkim ta wystawato miejsce międzynarodowych premier. Partnerem strategicznym targów w2011 roku był AUTOSAN S.A.

 

Szybki Tramwaj w Szczecinie

Została zawarta umowa o dofinansowanie projektu pn. Budowa„Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju", którego beneficjentemjest Gmina Miasto Szczecin. Inwestycja warta blisko 240 mln zł ma na celuzwiększenie udziału przyjaznego środowisku transportu miejskiego wogólnym przewozie osób na terenie miasta. Projekt obejmuje budowę4-kilometrowej trasy Szybkiego Tramwaju na odcinku od Basenu Górniczegodo tymczasowej pętli przy ulicy Turkusowej.

 

Postępy w modernizacji olsztyńskiego transportu miejskiego

Dobiegają końca prace związane z budową buspasów w Olsztynie.Inwestycja to jeden z ważnych elementów projektu rozwoju olsztyńskiejkomunikacji miejskiej.

 

Hybrydowa i elektryczna przyszłość komunikacji miejskiej

Niższe koszty codziennej eksploatacji, a także względy ochrony środowiskaprzemawiają za tanimi układami hybrydowymi oraz elektrycznymi w pojazdachmiejskiej komunikacji zbiorowej.

 

Straż miejska może używać stacjonarnych fotoradarów

Batalia o używanie bądź nie stacjonarnych fotoradarów przez strażemiejskie oraz gminne przybrała niekorzystny obrót dla kierowców.Sąd Najwyższy uznał bowiem, że obowiązujące w naszym kraju przepisy niezabraniają używania przez te instytucje stacjonarnych urządzeńrejestrujących.

 

Opłaty za wjazd do centrum sposobem na korki?

Płatny wjazd do centrów miast, mniejsza liczba miejsc parkingowych orazpierwszeństwo dla komunikacji zbiorowej – to wszystko mogłyby usprawnićtransport w Warszawie i innych dużych miastach. Władze miast powinnyjednocześnie zachęcać mieszkańców do korzystania z transportumiejskiego. Pomogłoby też wdrażanie na większą skalę inteligentnychsystemów transportowych, np. informujących o korkach, remontach czydostępności parkingów.

 

Strategia Rozwoju Transportu na Śląsku przyjęta

Radni Województwa Śląskiego przyjęli Strategię Rozwoju SystemuTransportu Województwa Śląskiego. Celem opracowania jest stworzenieefektywnego systemu transportu umożliwiającego sprawne przemieszczenie sięmieszkańców regionu przy zachowaniu wysokiej jakości usług.

 

Ponad 131 mln zł na projekty transportowe w Trójmieście

Ponad 131 mln zł dofinansowania trafi na projekty transportu publicznego wTrójmieście. Z funduszy europejskich powstaną m.in. węzłyintegracyjne dla Pomorskiej Kolei Metropolitalnej w Gdańsku. Sfinansowanazostanie również przebudowa ul. Chwarznieńskiej w Gdyni.

 

Trójkołowe Toyoty zrewolucjonizują ruch miejski w Grenoble

Francuskie Grenoble będzie jednym z pierwszych państw na świecie,które stworzy nowatorski program transportu miejskiego oparty nafuturystycznych pojazdach miejskich, w tym na trójkołowej Toyociei-Road.

 

Zostaw auto - przesiądź się na komunikację miejską

Dziś Europejski Dzień bez Samochodu. W wielu miastach będzie można za darmoporuszać się komunikacją miejską, a nawet i podmiejską.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport miejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017