Wyszukiwałeś:

transport X

miejski X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport miejski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Solarisy we Włoszech

Dziewięć niskopodłogowych autobusów typu Solaris Urbino 10 obsługuje odubiegłego tygodnia linie komunikacji miejskiej w południowowłoskiejmiejscowości Avellino.

 

Miliardy dotacji do wykorzystania

W ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura i Środowisko” do 2013roku ma powstać 636 km autostrad i 2 247 km dróg ekspresowych. Na realizacjęinwestycji transportowych przeznaczonych zostanie około 26 mld euro. Podobnaskala inwestycji zostanie też utrzymana w latach 2014-2020 - zapowiedziałminister transportu.

 

Scania Production Słupsk: nowe zamówienia - większa produkcja

Scania Production Słupsk należy do największych producetów gotowychautobusów miejskich w Polsce i jest jednym z największych w Europie. W wynikuznacznych inwestycji zdolności produkcyjne, wynoszące w 2006 roku 700autobusów rocznie, wzrosną do 1200 w roku 2010 i 1560 autobusów w roku 2013.

 

Czekamy na drogi warte miliardy

19,75 mld euro przekaże Unia Europejska Polsce w latach 2007 – 2013 nadrogi, kolej oraz lotniska w ramach Programu Operacyjnego „Infrastrukturai Środowisko. Rząd na realizację inwestycji transportowych przeznaczydodatkowo około 6,5 mld euro. Dzięki nakładom do 2013 roku ma powstać 604km autostrad i 2 246 km dróg ekspresowych.

 

Konin: Otwarto nową przeprawę

Urząd Miejski w Koninie poinformował, że 15 grudnia bieżącego roku oddanodo użytku drugą przeprawę przez Wartę. Wybudowany po 20 latach starań mostznajdujący się w ciągu drogi krajowej nr 25, otrzymał nazwę UniiEuropejskiej.

 

Szczecin: Nowe mosty nad Odrą i Regalicą

Urząd Miejski w Szczecinie poinformował o oddaniu do użytku nowychmostów nad Odrą i Regalicą, które znalazły się w ciągu drogikrajowej nr 31. Budowa nowych przepraw w ciągu ulicy Autostrada Poznańskakosztowała około 83,44 mln zł.

 

Sąd zablokował budowę A1 Lubicz - Czerniewice

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie, po skardze złożonej wubiegłym roku przez władze Torunia, uchylił decyzję GłównegoInspektora Nadzoru Budowlanego, dotyczącą projektu i pozwolenia na budowęodcinka autostrady A1 Lubicz – Czerniewice.

 

KIA Soul - pierwszy Koreańczyk z czerwoną kropką

Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodemkoreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot’(czerwona kropka) Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwaprzemysłowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "transport miejski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017