Wyszukiwałeś:

trasa X

W X

Z X

Gdansk X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa W Z Gdansk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Nowe kilometry w Gdańsku

Kosztem ponad 68 milionów złotych powstanie kolejny odcinek ul. Armii Krajowej<wbr>w Gdańsku. Inwestycja umożliwi dotarcie, jedną z głównych gdańskich<wbr>arterii, do obwodnicy miasta i krajowej siódemki. Prace rozpoczną się w marcu<wbr>2006 r.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiego<wbr>podpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu Morskiego<wbr>Portu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesnej<wbr>i niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już za<wbr>dwa lata.

 

Gdańsk: Z Wrzeszcza na Zaspę – wiadukt po remoncie

Ulica Braci Lewoniewskich wraz z wiaduktem nad torami kolejowymi, łącząca<wbr>Zaspę i Wrzeszcz jest już dostępna dla kieroww, rowerzystów i pieszych.<wbr>Remont tego ważnego z punktu widzenia mieszkańców wielkich dzielnic<wbr>mieszkaniowych Gdańska, wiaduktu wraz z drogami dojazdowymi, pochłonął 14,5<wbr>milionów złotych.

 

Gdańsk: Więcej pieniędzy na Trasę Sucharskiego?

W 2007 roku na budowę Trasy Sucharskiego rząd planował przeznaczyć 200 mln<wbr>euro, jednak teraz jest szansa na większy budżet. Ministerstwo Infrastruktury<wbr>chce przeznaczyć na ten cel 350 mln, jednak decyzja należy do Ministerstwa<wbr>rozwoju Regionalnego.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.<wbr>Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiem<wbr>zapytania.

 

Protest Gdańska w sprawie trasy W-Z

Władze Gdańska przekazały do Ministerstwa Infrastruktury protest w zwzku z<wbr>odrzuceniem projektu „Budowa Trasy WZ w Gdańsku, odcinek Kartuska -<wbr>Otomińska" na etapie oceny merytorycznej I stopnia.

 

Gdańskie drogi a EURO 2012

Jednym z kluczowych elementów organizacji rozgrywek EURO 2012 w Gdańsku<wbr>jest rozbudowa i modernizacja połączeń drogowych. Kolejne etapy zaawansowania<wbr>prac nad rozbudową układu drogowego są na bieżąco konsultowane z UEFA,<wbr>która wymaga przede wszystkim jednego dwujezdniowego połączenia centrum<wbr>miasta z obwodnicą. Rolę tę spełniać będzie Trasa W-Z. Bezpośredni dojazd<wbr>do stadionu zapewni natomiast niedawno zmodernizowana ul. Marynarki Polskiej.

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dzieki<wbr>temu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiej<wbr>Trasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania<wbr>planowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, z<wbr>czego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko<wbr>wyniesie 153,9 mln zł.

 

Pozwolenie na Trasę WZ w Sylwestra

31 grudnia br. wojewoda pomorski przekaże zgodę na realizację inwestycji<wbr>drogowej pod nazwą „Budowa Trasy W-Z w mieście Gdańsku”.<wbr>Długość odcinka wynosi 2 km 223 m, z wyłączeniem węzła<wbr>„Karczemki”.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z w<wbr>Gdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jest<wbr>równoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastu<wbr>uprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. W<wbr>marcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.<wbr>Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj<wbr>2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa W Z Gdansk".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017