Wyszukiwałeś:

trasa X

polnocna X

warszawie X

. Znaleziono 71 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa polnocna w warszawie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

100 dni na budowie mostu Północnego

30 lipca minęło 100 dni od momentu podpisania umowy na budowę Trasy MostuPółnocnego na odcinku od węzła Pułkowa do węzła Modlińska. Postępw pracach widać zarówno na prawym jak i na lewym brzegu Wisły. Coważne, wykonawca (konsorcjum, którego liderem jest firma POL-AQUAS.A.)  wszystkie działania realizuje zgodnie z przyjętym harmonogramembudowy a harmonogram gwarantuje zakończenie inwestycji w przeciągu 32miesięcy – informuje Zarząd Miejskich Inwestycji w Warszawie.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Pół roku budowy Trasy Mostu Północnego

Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy pierwszego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul.Pułkową w Warszawie. Realizacja wartej prawie miliard złotych inwestycjidrogowej przebiega zgodnie z harmonogramem i ma być zakończona na przełomie2011 i 2012 roku.

 

II odcinek Trasy Mostu Północnego za ponad 51 mln?

Otwarto oferty na budowę kolejnego odcinka Trasy Mostu Północnego odwęzła z Pułkową do węzła Młociny w Warszawie. Budową zainteresowanychjest 10 firm i konsorcjów. Prace mają zakończyć się jednocześnie zpierwszym odcinkiem trasy pod koniec 2011 r.

 

Trasa Mostu Północnego do węzła Młociny

W Warszawie podpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego „Młociny”. Prace zrealizuje firma Skanska za kwotęok. 51,5 miliona złotych. Kilometrowy odcinek trasy będzie gotowy do końca2011 roku, czyli jednocześnie z budowanym obecnie odcinkiem od ulicyModlińskiej do węzła z ulicą Pułkową.

 

Półmetek Mostu Północnego w Warszawie

Budowa Trasy Mostu Północnego w Warszawie to inwestycja oczekiwana odlat. Odcinek 4,3 km komfortowej trasy poprawi komunikację między prawo - alewobrzeżną częścią stolicy i zapewni połączenie Białołęki zBielanami. Budowa pierwszego odcinka Trasy Mostu Północnego - od węzłaz ulicą Modlińską do węzła z ulicą Pułkową – rozpoczęła się 3czerwca 2009 roku. Dzisiaj prace są na półmetku. W ubiegłym miesiącupodpisano umowę na realizację budowy kolejnego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ulicą Pułkową do węzłaprzesiadkowego Młociny. Unijne dofinansowanie wysokości 374,6 mln zł wesprzewarszawską inwestycję, bo całkowita wartość dwóch etapówprojektu wynosi aż ponad 1,15 mld zł. Prace potrwają do końca 2011 roku.

 

Most Północny w Warszawie czeka na przęsło

Obiekt Most Północny w Warszawie powinien powstać pod koniec 2010 roku.Opóźnienia tłumaczono wysokim stanem wody na Wiśle, którauniemożliwiła dostarczenie przęsła. Tym razem przęsło dopłynie dopierowiosną bo przeszkadza kra lodowa  na rzece.

 

Skanska zakończyła kolejny etap budowy Trasy Mostu Północnego

Po niespełna czterech miesiącach Skanska zakończyła prace związane zbudową nowych torów i niezbędnej infrastruktury na Trasie MostuPółnocnego w Warszawie. Od dn. 4 lipca na odcinku ulic: Zgrupowania AKKampinos – Marymoncka tramwaje mogą jeździć po nowo wybudowanymtorowisku.Trasa Mostu Północnego ma docelowo połączyć Trasę NS zeWschodnią Obwodnicą Warszawy. Dzięki tej inwestycji kierowcy będą mogli zprawego brzegu Wisły przejechać prosto do węzła Młociny. Zakończenie praco wartości 41 mln zł netto zaplanowano na grudzień 2011 r.

 

Most Północny później

Konsorcjum na którego czele stoi Pol-Aqua, podpisało z ZarządemMiejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie aneks wydłużający do czerwca pracebudowlane Mostu Północnego w Warszawie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa polnocna w warszawie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017