Wyszukiwałeś:

trasa X

polnocna X

warszawie X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa polnocna w warszawie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

100 dni na budowie mostu Północnego

30 lipca minęło 100 dni od momentu podpisania umowy na budowę Trasy MostuPółnocnego na odcinku od węzła Pułkowa do węzła Modlińska. Postępw pracach widać zarówno na prawym jak i na lewym brzegu Wisły. Coważne, wykonawca (konsorcjum, którego liderem jest firma POL-AQUAS.A.)  wszystkie działania realizuje zgodnie z przyjętym harmonogramembudowy a harmonogram gwarantuje zakończenie inwestycji w przeciągu 32miesięcy – informuje Zarząd Miejskich Inwestycji w Warszawie.

 

Unieważniono przetarg na Trasę Mostu Północnego

Przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej III etapu budowy Trasy MostuPółnocnego został unieważniony.

 

Warszawa: ograniczenia na Wybrzeżu Gdyńskim

W związku z budową mostu Północnego w nocy z 15 na 16 października naWybrzeżu Gdyńskim zostanie zmieniona organizacja ruchu. Zmiany w organizacjiruchu potrwają do 6 listopada.

 

Co nowego na Moście Północnym?

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie poinformował o zaawansowaniuprac oraz o planowanych zmianach w organizacji ruchu. Mimo, ze pogoda ostatnionie sprzyja prace przy budowie Trasy Mostu Północnego przebiegajązgodnie z planem.

 

Pół roku budowy Trasy Mostu Północnego

Minęło pół roku od rozpoczęcia budowy pierwszego odcinka Trasy MostuPółnocnego – od węzła z ul. Modlińską do węzła z ul.Pułkową w Warszawie. Realizacja wartej prawie miliard złotych inwestycjidrogowej przebiega zgodnie z harmonogramem i ma być zakończona na przełomie2011 i 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trasa polnocna w warszawie".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017