Wyszukiwałeś:

trasa

. Znaleziono 720 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa

Spróbuj też wyszukać: trasa: Rybnik do bielska trasa warszawa szczecin droga ekspresowa S-10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 720 wszystkich):

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Nowa trasa na lotnisko w Jasionce

Zakończyły się prace nad nową drogą do lotniska w Jasionce. Trasaumożliwiającą dojazd do terminalu osobom podróżującym drogą krajową nr 9(Radom - Barwinek).

 

Trasa Lęborska - ekspresowa szóstka

Odżyła koncepcja budowy Trasy Lęborskiej, czyli ekspresowej drogi nr 6łączącej Lębork z Gdańskiem. Mieszkańcy powiatów przez które miałabyprzebiegać prawie 60 km trasa zbierają podpisy za przyśpieszeniem jej budowy.Po zebraniu 20 tysięcy podpisów petycja zostanie skierowana do rządu, byprojekt był zapisany jako priorytetowy i realizowany ze środków unijnych.

 

Którędy pójdzie Trasa Lęborska?

Trasa Lęborska czyli droga szybkiego ruchu, która połączyTrójmiasto ze Szczecinem, być może ominie gdańską Osowę. Drogowcyprzygotowali wariant, który przewiduje połączenie trasy z obwodnicą wgdyńskiej Dąbrówce.

 

Oprotestowana Trasa Łagiewnicka w Krakowie

Mieszkańcy Borku Fałęckiego w Krakowie protestują przeciwko budowie TrasyŁagiewnickiej. Sześciopasmowa trasa to część południowo-zachodniegoodcinka III obwodnicy Krakowa.

 

Jaworzno: Trasa Śródmiejska już otwarta

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku nowy ponad 3 km odcinek TrasyŚródmiejskiej w Jaworznie. Trasa znajduje się w ciągu drogi krajowejnr 79 i została wybudowana w ramach drugiego etapu projektu Miasto Twarzą doAutostrady.

 

Warszawa buduje most Północny

Podpisano umowę na budowę trasy i mostu Północnego na odcinku od ul.Pułkowej do ul. Modlińskiej w Warszawie. Odcinek trasy o długości 3,4 kmwraz z przeprawą mostową powstanie w przeciągu 32 miesięcy, a koszt jegobudowy wyniesie prawie 977 mln zł. Trasa Mostu Północnego ma docelowopołączyć Trasę NS ze wschodnią obwodnicą Warszawy.

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dziekitemu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiejTrasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadaniaplanowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, zczego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiskowyniesie 153,9 mln zł.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z wGdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jestrównoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastuuprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. Wmarcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017