Wyszukiwałeś:

trasa

. Znaleziono 8150 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trasa

Spróbuj też wyszukać: trasa: Rybnik do bielska trasa warszawa szczecin droga ekspresowa S-10

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8150 wszystkich):

Trasa Siekierkowska - kolejny etap

Rusza budowa kolejnego odcinka Trasy Siekierkowskiej! 25 maja został podpisanykontrakt pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich w Warszawie a firmą BudimexDromex S.A. Kontrakt przewiduje budowę odcinka o długości prawie 2,5 kmmiędzy ulicą Bora Komorowskiego i Płowiecką.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Gdańska Trasa WZ czeka na...budowę

Gdański projekt Budowy Trasy W-Z znalazł się na liście indykatywnej. Dziekitemu w marcu 2010 roku powinny rozpocząć się prace nad realizacją gdańskiejTrasy WZ na odcinku od ul. Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadaniaplanowane jest na grudzień 2011r. Koszt inwestycji to ponad 192 mln zł, zczego dofinansowanie unijne z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowiskowyniesie 153,9 mln zł.

 

Gdańska trasa W-Z może ruszać

Z końcem roku Wojewoda Pomorski wydał zezwolenie na budowę Trasy W-Z wGdańsku. Uzyskanie zezwolenia na realizację inwestycji jestrównoznaczne z pozwoleniem na budowę, a więc przyznaniem miastuuprawnień do gruntu, na którym powstanie ostatni odcinek Trasy W-Z. Wmarcu 2010 roku rozpoczną się prace nad realizacją odcinka Trasy W-Z od ul.Kartuskiej do ul. Otomińskiej. Zakończenie zadania planowane jest na maj2012r. Koszt to 247 mln zł.

 

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej w stolicy

Od 26 października planowane jest zawężenie do jednego pasa ruchu wiaduktu wkierunku Marek na węźle Trasy Toruńskiej z al. Piłsudskiego. Obydwie jezdnieTrasy Toruńskiej w Warszawie na odcinku od al. Piłsudskiego w Markach do ul.Głębockiej zawężone są do dwóch pasów ruchu. Utrudnieniazwiązane są z budową dróg zbiorczo-rozprowadzających oraz zprzebudową infrastruktury technicznej. Cała inwestycja obejmuje przebudowęTrasy Toruńskiej do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace na7,1-kilometrowym odcinku między węzłem Modlińska a węzłem Piłsudskiego wMarkach potrwają do kwietnia 2012 r.

 

Skanska zakończyła kolejny etap budowy Trasy Mostu Północnego

Po niespełna czterech miesiącach Skanska zakończyła prace związane zbudową nowych torów i niezbędnej infrastruktury na Trasie MostuPółnocnego w Warszawie. Od dn. 4 lipca na odcinku ulic: Zgrupowania AKKampinos – Marymoncka tramwaje mogą jeździć po nowo wybudowanymtorowisku.Trasa Mostu Północnego ma docelowo połączyć Trasę NS zeWschodnią Obwodnicą Warszawy. Dzięki tej inwestycji kierowcy będą mogli zprawego brzegu Wisły przejechać prosto do węzła Młociny. Zakończenie praco wartości 41 mln zł netto zaplanowano na grudzień 2011 r.

 

Kolejny etap Trasy Słowackiego za 135 mln zł

Blisko 135 mln zł wyniesie budowa III etapu Trasy Słowackiego . Wykonawcąprac jest firma BUDIMEX SA. Prace powinny ruszyć jeszcze w sierpniu. Firma nabudowę 2,2 km odcinka ma 16 miesięcy. Tak więc ta część inwestycji niezakończy się przed EURO 2012. Przejezdna ma być jedna jezdnia tak byskomunikować lotnisko ze stadionem PGE Arena.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Powstaje Trasa Górna w Łodzi

Trasa Górna to w ostatnich latach najważniejsza inwestycja drogowa wŁodzi. Będzie to nowa droga łącząca istniejącą Al. Jana Pawła II z ul.Rzgowską, tworząc nowy odcinek drogi krajowej Nr 1. Koszt całej inwestycji to425,2 mln zł. Z uwagi na to, że projekt znalazł się na liścieprojektów kluczowych przyznane zostały na jego realizacje funduszeunijne w wysokości blisko 50 procent wartości inwestycji. Pierwsze samochodypowinny pojechać dwujezdniową Trasą Górna z końcem 2013 roku.Wykonawcą inwestycji jest firma Mosty Łódź.

 

244 mln zł na budowę kolejnego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej

Rusza budowa niemal 3-kilometrowego odcinka Drogowej Trasy Średnicowej wGliwicach. Koszt budowy to ponad 244 mln zł. Prace wykona Skanska i potrwająone 25 miesięcy.Drogowa Trasa Średnicowa to kluczowa arteria aglomeracjiśląskiej - trzypasmowa droga szybkiego ruchu, łącząca pięć miastGórnośląskiego Okręgu Przemysłowego: Katowice, Chorzów,Świętochłowice, Rudę Śląską i Zabrze. Kierowcy mogą obecnie korzystać zliczącego ok. 20 km odcinka trasy - od węzła z drogą S86 w Katowicach docentrum Zabrza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017