Wyszukiwałeś:

trening

. Znaleziono 181 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trening

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 181 wszystkich):

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

GP Bahrajnu: Kubica trzeci na pierwszych treningach

Robert Kubica zajął 3. miejsce podczas pierwszego treningu przed Grand PrixBahrajnu. Polski kierowca był wolniejszy tylko od Lewisa Hamiltona i NickaHeidfelda.

 

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

 

GP Hiszpanii: Rosberg najszybszy na 2. treningu, Kubica 16.

3. na pierwszym treningu, 16. podczas drugiej sesji treningowej. Robert Kubicajeździł w piątek zupełnie odmienionym bolidem BMW Sauber. Czy takżelepszym? Patrząc na treningi można mieć mieszane uczucia. Jednak to tylkotreningi.

 

GP Bahrajnu: Tym razem Rosberg

Nico Rosberg z ekipy Mercedes GP jest zwycięzcą drugiego, piątkowego treninguprzed GP Bahrajnu. Niemiec wyprzedził Lewisa Hamiltona i Michaela Schumachera oponad 0,4 sekundy. Kubica jeździł z pełnym bakiem i zanotował 15. wynik.

 

GP Australii: Jedynki Kubicy

Pod cyfrą 1 stały pierwszy i drugi trening w wykonaniu Roberta Kubicy przedGrand Prix Australii. Polak w pierwszej sesji popisał się najlepszymrezultatem, zaś w drugiej był jedenasty.

 

F1: Hamilton deklasuje na treningach

Zarówno pierwszy jak i drugi piątkowy trening przebiegł pod dyktandoLewisa Hamiltona z zespołu McLaren-Mercedes. Robert Kubica zanotowałodpowiednio 5 i 6 czas okrążenia.

 

GP Korei: Kubica szybki na treningach

Za kierowcami Formuły 1 już dwa treningi przed niedzielnym Grand Prix KoreiPołudniowej. Robert Kubica z zespołu Renault doskonale spisał się w tychprzejazdach notując kolejno drugi i czwarty czas.

 

GP Abu Zabi: Vettel bezkonkurencyjny

Sebastian Vettel wygrał pierwszy trening przed niedzielnym Grand Prix Abu Zabi.Kierowca Red Bulla nadal jest w topowej formie, co udowodnił znaczącodystansując rywali w tej sesji.

 

GP Chin: Vettel zdominował pierwszy trening

Pierwszy trening przed niedzielnym Grand Prix Chin znów zdominowałybolidy zespołu Red Bull. Sebastian Vettel, lider tegorocznych mistrzostwświata z czasem 1:38.739 okazał się szybszy od swojego kolegi, Marka Webbera,o 0,615 s.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017