Wyszukiwałeś:

trzesienie X

ziemi X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trzesienie ziemi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Wątek na forum: Japonia: Trzęsienie ziemi zagroziło producentom

Przenieś produkcje do europy , tu nie ma trzęsień ziemi. ~yoyo

 

Wątek na forum: Utrudnienia w ruchu na A-4

na 6 godzin śmiechuu warte promocja ale chytry 2 razy traci zobaczycie koncesjonariusze jak przejdzie trzęsienie ziemi i rozpadnie sie ta nędzna droga kamień na kamieniu nie zostanie ~apokaliptyka

 

Fiat pomoże ofiarom trzęsienia ziemi

W następstwie groźnego trzęsienia ziemi, które zdewastowało regionAbruzzo, Grupa Fiat postanowiła udzielić pomocy technicznej, ekonomicznej ihumanitarnej ludności dotkniętej katastrofą.

 

Hyundai naprawia za darmo

Hyundai Motor Company przyłączył się do międzynarodowych instytucjiniosących pomoc humanitarną ofiarom poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi wChile. Firma, za pośrednictwem swojego biura regionalnego w Chile, przekaże200 tys. dolarów na ręce rządu oraz organizacji wspierających.

 

Japońskie koncerny zamykają fabryki

W związku z najpotężniejszym w dziejach Japonii trzęsieniem ziemi iwywołaną nim falą tsunami, japońskie koncerny motoryzacyjne były zmuszonedo zamknięcia swoich fabryk.

 

GM wraca na prowadzenie

Przez całą sytuację w Japonii, związaną z trzęsieniem ziemi oraz tsunami,przewiduje się, że Toyota spadnie na drugie miejsce w rankingu największychproducentów samochodów na świecie.

 

Get United – Bridgestone dla Japonii

Kampania zorganizowana przez Bridgestone Europe nabiera ducha i siły.Pracownicy Bridgestone Europe łączą się w programie GET UNITED mającym nacelu wspomóc Japoński apel o udzielenie pomocy humanitarnej w związku ztragicznym trzęsieniem ziemi.

 

Toyota "pełną parą"

Toyota Motor Europe ogłosiła wczoraj, że produkcja w europejskich fabrykachkoncernu powróci do stanu sprzed trzęsienia ziemi w Japonii już wczerwcu br. Szybsze niż zakładano unormowanie europejskiej produkcji jestmożliwe dzięki poprawie sytuacji dostawców, wytwarzających swojeprodukty w Japonii.

 

Daimler rozpoczyna ofensywę Fuso

Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) - jeden z liderówwśród producentów aut użytkowych z Azji - wzmocniony wychodzi zkryzysu spowodowanego trzęsieniem ziemi i tsunami w Japonii. Te dobre wieściogłosił Albert Kirchmann, prezydent MFTBC, podczas europejskich jazd testowychnową, lekką ciężarówką Fuso Canter.

 

Włoscy producenci wstrzymali produkcję

Po ostatnim trzęsieniu ziemi, które nawiedziło północnączęść Włoch, a w którym zginęło co najmniej 10 osób włoscyproducenci sportowych aut wstrzymali produkcję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trzesienie ziemi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017