Wyszukiwałeś:

trzesienie X

ziemi X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: trzesienie ziemi

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Japonia: Trzęsienie ziemi zagroziło producentom

Lipcowe trzęsienie ziemi jakie nawiedziło kilka regionów Japoniispowodowało wstrzymanie dostaw niektórych podzespołów dla wielurodzimych producentów samochodowych. W skutek kataklizmu zniszczonezostały budynki jednego z największych poddostawców części.

 

Komu zależy na windowaniu cen paliw?

Kraje OPEC (Organization of the Petroleum Exporting Countries), największykartel dyktujący ceny ropy naftowej, od wielu lat utrzymuje dyktatorskąstrategię sprzedaży: dać tyle by importer przeżył, nadmiar jestświadectwem rozpusty. Sytuacja powtarza się cyklicznie, jak powodzie ihuragany na świecie. Ale nie jest to wina szejków kontrolującychświatowe wydobycie ropy, poziomu cen i opłat eksploatacyjnych. Dzisiajdochodzą inne czynniki tzw. ryzyka.

 

F1: Transferowe trzęsienie ziemi

W Formule 1 w 2010 roku szykuje się prawdziwe trzęsienie ziemi. Barw niezmieni tylko sześciu zawodników, a reszta albo będzie jeździć unowego pracodawcy, albo wypadnie z gry.

 

Corvette dla Haiti

Koncern General Motors wpadł na pomysł jak wspomóc akcję pomocy dlaofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Na aukcję zostanie przeznaczony specjalnyegzemplarz Chevroleta Corvette Z06 427 Special Edition.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "trzesienie ziemi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017