Wyszukiwałeś:

tunel X

drogowy X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Obwodnica górą

Obwodnica Augustowa w dolinie rzeki Rospudy może być zrealizowana w jednym zdwóch wariantów - tunel drogowy lub estakada - poinformował na konferencjiprasowej minister środowiska Jan Szyszko.

 

Dwa mosty i tunel w mieście Kraka

Krakowianie mieszkający przy ulicach Branickiej i Kąkolowej w Krakowie mogąjuż korzystać z wyremontowanych dwóch mostów. Oddano także do użytkuwyremontowany i oświetlony tunel w Ruszczy.

 

Nowy most na Wiśle w Wiśle

ZDW w Katowicach podpisał umowę na budowę mostu drogowego nad rzeką Wisła wWiśle w ciągu drogi wojewódzkiej nr 942. Inwestycja wyniesie około 5 mlnzł.

 

Nowa droga krajowa w Świnoujściu

GDDKiA nadała numer nowej drodze krajowej w Świnoujściu. Ulice Pomorska,Karsiborska, Nowokarsiborska i Grunwaldzka, jako droga krajowa, o łącznejdługości 14 kilometrów, otrzymały numer 93. Zmiana statusu (zpowiatowych na krajowe) tras łączących Świnoujście z morzem orazbiegnących przez Wolin ma pozwolić na pozyskanie funduszy z UE.

 

Sąd uchylił decyzję ministra Szyszko w/s Rospudy

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił postanowienie ministra JanaSzyszko dopuszczające, by obwodnica Augustowa w dolinie rzeki Rospudy mogłazostać zrealizowana w jednym z dwóch wariantów - tunel drogowylub estakada. Zgodnie z decyzją ministra środowiska wybór wariantu, poprzeanalizowaniu kosztów, miał należeć do inwestora.

 

Otwarto tunel drogowy w Krakowie

240-metrowy tunel drogowy, 10 nowych lub zmodernizowanych skrzyżowań,zmodernizowane lub nowe odcinki ulic i kilkusetmetrowe torowisko tramwajowe - toniektóre elementu układu komunikacyjnego po zachodniej stronieKrakowskiego Centrum Komunikacyjnego.

 

Kraków: otwarto estakadę nad rondem Polsadu

Od wtorku, 6 czerwca br., po niecałym roku od rozpoczęcia budowy, kierowcymogą korzystać z estakady nad rondem Polsadu w Krakowie. Inwestycja owartości 27 mln zł finansowana była z budżetu miasta.

 

Kraków: łatwiej z Nowej Huty do centrum

W poniedziałek (11 czerwca br.) do użytku oddano fragment przebudowanego rondaMogilskiego w Krakowie. Dzięki temu kierowcy znacznie szybciej i łatwiej mogądojechać z Nowej Huty do centrum Krakowa.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tunel drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017