Wyszukiwałeś:

tunel X

drogowy X

. Znaleziono 310 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel drogowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 310 wszystkich):

Otwarto tunel drogowy w Krakowie

240-metrowy tunel drogowy, 10 nowych lub zmodernizowanych skrzyżowań,zmodernizowane lub nowe odcinki ulic i kilkusetmetrowe torowisko tramwajowe - toniektóre elementu układu komunikacyjnego po zachodniej stronieKrakowskiego Centrum Komunikacyjnego.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

S-69 w tunelu oddana do użytku

Odcinek drogi ekspresowej S-69 Szare-Laliki z pierwszym w Polsce pozamiejskimtunelem drogowym został oddany do ruchu. Umowę na kwotę 391,5 mln złpodpisano w październiku 2007 roku z terminem zakończenia prac w listopadzie2009 roku. Oddanie do ruchu odcinka Szare-Laliki kończy budowę pierwszegoetapu drogi S-69.

 

W ciągu S3 powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce

Budowa drogi ekspresowej S3 z Legnicy do Lubawki zakłada, że w okolicachWałbrzycha powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce. Będzie miałdługość 2,3 km pobiegnie przez pasmo Gór Wałbrzyskich.

 

Niebezpieczne tunele drogowe

Już po raz dwunasty niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził test EuroTAP, wktórym badaniu poddawana jest jakość tuneli w Europie. Spośródprzebadanych 26 obiektów wyłania w przeważającej skali pozytywnyobraz, choć nie brakuje też czarnych punktów na mapie. Jeden z tuneliotrzymał nawet najgorszą z możliwych ocen.

 

Umowa na tunel pod Martwą Wisłą

W piątek 14 października podpisana została umowa na  wykonanie zadaniaIV w ramach budowy Trasy Słowackiego w Gdańsku. Zadanie to obejmuje m.in.budowę tunelu pod Martwą Wisłą - pierwszego tunelu w Polsce drążonegomaszyną TBM pod wodą.Konsorcjum OHL/Hydrobudowa Polska ma 36 miesięcy nawykonanie inwestycji. IV odcinek Trasy Słowackiego ma kosztować w sumie 885mln złotych.

 

Tunel połączy Ząbki

Pod torami kolejowymi w podwarszawskich Ząbkach powstanie ponad 200-metrowytunel drogowo-pieszy. Projekt o wartości blisko 30 mln netto zrealizuje wciągu 26 miesięcy Skanska. Inwestorem jest Miasto Ząbki.

 

Tunel pod Martwą Wisłą wydrążony

Maszyna drążąca "Damroka" zakończyła wiercenie tunelu pod MartwąWisłą. Tym samym zakończył się najważniejszy etap budowy TrasySłowackiego w Gdańsku, która połączy Port Lotniczy z Portem Morskim.

 

Tunel w podwarszawskich Ząbkach gotowy

Pod koniec czerwca przez tunel w Zabkach przejechały pierwsze auta. Ponad200-metrowe przejście drogowo-piesze pod torami kolejowymi wykonała Skanskatrzy miesiące przed planowanym terminem. Wartość projektu wyniosła prawie 29mln zł netto. Inwestorem było Miasto Ząbki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tunel drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017