Wyszukiwałeś:

tunel

. Znaleziono 712 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel

Spróbuj też wyszukać: tunel s69 konsola środkowa tunel leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 712 wszystkich):

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

S-69 w tunelu oddana do użytku

Odcinek drogi ekspresowej S-69 Szare-Laliki z pierwszym w Polsce pozamiejskimtunelem drogowym został oddany do ruchu. Umowę na kwotę 391,5 mln złpodpisano w październiku 2007 roku z terminem zakończenia prac w listopadzie2009 roku. Oddanie do ruchu odcinka Szare-Laliki kończy budowę pierwszegoetapu drogi S-69.

 

W ciągu S3 powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce

Budowa drogi ekspresowej S3 z Legnicy do Lubawki zakłada, że w okolicachWałbrzycha powstanie najdłuższy tunel drogowy w Polsce. Będzie miałdługość 2,3 km pobiegnie przez pasmo Gór Wałbrzyskich.

 

Niebezpieczne tunele drogowe

Już po raz dwunasty niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził test EuroTAP, wktórym badaniu poddawana jest jakość tuneli w Europie. Spośródprzebadanych 26 obiektów wyłania w przeważającej skali pozytywnyobraz, choć nie brakuje też czarnych punktów na mapie. Jeden z tuneliotrzymał nawet najgorszą z możliwych ocen.

 

F1: Renault zdradza sekrety tunelu aerodynamicznego

Dział prasowy zespołu Renault postanowił przyjrzeć się działaniu tuneluaerodynamicznego. Z tego też powodu udał się do fabryki w Enstone, by kibicomFormuły 1 przekazać garść ciekawych informacji o jednym z najważniejszychelementów przy konstruowaniu bolidów francuskiej stajni. Otajemnicach tunelu aero opowiada jeden z inżynierów Renault.

 

Ekstremalne testy w tunelu

Audi lubi zaskakiwać konkurencję swoimi nowymi rozwiązaniami. Całkiemniedawno został zaprezentowany nowoczesny budynek, który ma pomócprojektować jeszcze bardziej komfortowe samochody. Jest to specjalny tunelaerodynamiczny, w którym prócz letniego powiewu powietrza możewiać mroźnie i padać deszcz.

 

Tunel połączy Ząbki

Pod torami kolejowymi w podwarszawskich Ząbkach powstanie ponad 200-metrowytunel drogowo-pieszy. Projekt o wartości blisko 30 mln netto zrealizuje wciągu 26 miesięcy Skanska. Inwestorem jest Miasto Ząbki.

 

Powstaje tunel pod Martwą Wisłą

W Gdańsku rozpoczął się najważniejszy etap budowy Trasy Słowackiego,która połączy Port Lotniczy z Portem Morskim – drążenie tunelupod Martwą Wisłą. Zostanie on wykonany za pomocą maszyny drążącej,która otrzymała imię Damroka. Inwestycja uzyskała unijnedofinansowanie w wysokości ponad 1,15 mld zł.

 

Tunel pod Martwą Wisłą w Gdańsku gotowy. Kiedy pojadą nim kierowcy?

Właśnie zakończono prace w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku. To jedna znajbardziej spektakularnych inwestycji w tym mieście. Jednak to, że budowęukończono nie oznacza, że zaraz pojawią się tam auta. Zobacz, kiedy nowytunel może zostać oddany do użytku.

 

Tunel połączy wyspy Uznam i Wolin

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę tunelu łączącego wyspy Uznam i Wolin w Świnoujściu. Zobacz, kiedypowstanie nowa inwestycja.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017