Wyszukiwałeś:

tunel

. Znaleziono 89 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tunel

Spróbuj też wyszukać: tunel s69 konsola środkowa tunel leon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 89 wszystkich):

Obwodnica górą

Obwodnica Augustowa w dolinie rzeki Rospudy może być zrealizowana w jednym zdwóch wariantów - tunel drogowy lub estakada - poinformował na konferencjiprasowej minister środowiska Jan Szyszko.

 

Dwa mosty i tunel w mieście Kraka

Krakowianie mieszkający przy ulicach Branickiej i Kąkolowej w Krakowie mogąjuż korzystać z wyremontowanych dwóch mostów. Oddano także do użytkuwyremontowany i oświetlony tunel w Ruszczy.

 

Otwarto tunel drogowy w Krakowie

240-metrowy tunel drogowy, 10 nowych lub zmodernizowanych skrzyżowań,zmodernizowane lub nowe odcinki ulic i kilkusetmetrowe torowisko tramwajowe - toniektóre elementu układu komunikacyjnego po zachodniej stronieKrakowskiego Centrum Komunikacyjnego.

 

Jeden chętny na tunel w Wawrze

Konsorcjum firm ILF Polska oraz ILF GmbH Austria złożyło jedyną ofertę wprzetargu na dokumentację techniczną tunelu w Wawrze. Firmy za wykonanie pracyw ciągu 18 miesięcy chce uzyskać 3,409 mln złotych – poinformowałZarząd Dróg Miejskich w Warszawie.

 

Tunel pod Świną

Mogą przepaść 2 mln zł, których Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad nie zdąży wydać w tym roku na studium wykonalnościtunelu pod Świną, który ma połączyć wyspy Wolin i Uznam.

 

Nowy tunel aerodynamiczno-klimatyczny Audi

W Ingolstadt został otwarty nowy tunel klimatyczno-aerodynamiczny, którypozwoli Audi jeszcze dokładniej testować nowe samochody. W wiernych naturzewarunkach, modele mogą być testowane w lodowatym chłodzie lub nieznośnymupale przy prędkości wiatru do 300 kilometrów na godzinę.

 

Tunel czy most?

Budowa trwałego połączenia drogowego między wyspami w centrum Świnoujściato jedna z ważniejszych inwestycji infrastrukturalnych. Nie wiadomo jeszcze czyobie części miasta połączy tunel czy most, jednak będzie to kosztownainwestycja.

 

Kielce: Wybudują estakadę i tunel

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego pozytywnie zaopiniował budowęwęzła drogowego w Kielcach, w miejscu gdzie krzyżują się drogiwojewódzkie nr 762 i 786. Projekt zakłada m.in. budowę 350 m estakady itunelu dla pieszych.

 

Tunele drogowe w Europie są już bezpieczniejsze

W Niemczech, Szwajcarii, Chorwacji i Hiszpanii. W tych państwach eksperciniemieckiego automobilklubu ADAC przeprowadzili badania jakości tunelidrogowych w 2009 roku. Poznaliśmy opinie o 13 "rurach" przezktóre być może już niebawem z uwagi na okres wakacyjny, podążaćbędą także kierowcy z Polski.

 

Powstał 670 metrowy tunel w ciągu S69

Z początkiem maja br. zakończyło się drążenie tunelu liczącego łącznie670 m w Lalikach. Prace na odcinku, w ramach którego budowany jest tunel,trwają od listopada 2007 roku, zakończenie prac planowane jest na listopad2009 roku. Tunel znajduje się w ciągu drogi ekspresowej S-69 z Bielska-Białejdo Zwardonia i jest pierwszym pozamiejskim tunelem drogowym w Polsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017