Wyszukiwałeś:

tuner X

tv X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tuner tv

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Odświeżony "brzydal"

Już od kwietnia w polskich salonach sprzedaży koreańskiej marki Ssangyongmożna nabyć odświeżoną wersję Rodiusa.

 

Telewizja w radioodbiorniku

Firma Blow Car System zaprezentowała model AVH-8706. To zaawansowaneurządzenie nie tylko pozwala na odtwarzanie muzyki w popularnych formatach isłuchanie radia, ale również umożliwia oglądanie filmów DVDoraz odbiór programów telewizji, dzięki wbudowanemu tunerowi TV.

 

MAN będzie woził Mistrzów Polski

Mistrz Polski KKS Lech Poznań podpisał umowę, na mocy której MAN nakolejne 3 lata pozostaje Oficjalnym Partnerem Transportu poznańskiejdrużyny piłkarskiej. Od tego roku zawodnicy Lecha Poznańpodróżować będą Neoplanem Starliner C.

 

Nawigacje dedykowane

Kto chce wyposażyć swoje auto w system nawigacji satelitarnej, ma do tegowiele różnych możliwości. Coraz prężniej rozwija się też grupaproducentów, którzy takie urządzenia opracowują z myślą okonkretnych modelach samochodów. Wpasowują się idealnie w miejsceprzygotowane dla oryginalnych produktów i często są od nich o połowętańsze.

 

Ssangyong Korando: Reinkarnacja

Jeszcze kilka lat temu z dużymi ambicjami, ale słabymi produktami markaSsangyong próbowała zawojować Europe. Auta reklamowane były zakcentowaniem na niemiecką (sprzed dwóch dekad) technologię iatrakcyjne ceny. Atrakcyjny nie był na pewno ich wygląd. Po chwilinieobecności wskrzeszono koreańską marką za pomocą sił indyjskich. Jakijest efekt reanimacji?

 

Multimedialny koncept

We współpracy z włoskim projektantem samochodów Franco Sbarrofirma Delphi Automotive przygotowała koncepcyjny pojazd F1for3, którydemonstruje nowoczesne systemy informacji i rozrywki, jakie niedługo będąmogły być montowane w samochodach.

 

Radio samochodowe ma 82 lata

Kto by przypuszczał, że to już 82 lata, które minęły od momentukiedy w aucie po raz pierwszy zamontowano radio samochodowe.

 

Nissan 370Z Nismo

 

Nismo, oficjalny tuner japońskiego Nissana zaprezentował zmodyfikowaną wersję Nissana 370Z, którego moc silnika wynosi 344 KM. 

 

BMW 535d xDrive GT: Bez konkurencji

Czym w dzisiejszych czasach zaskoczyć konkurencję i zyskać przewagę wwyścigu po klienta? Można próbować atrakcyjnym designem, nowymijednostkami napędowymi czy nowoczesnymi technologiami. Często jednak rywaledysponują podobnymi argumentami. Można zatem stworzyć model, jakiegokonkurencja jeszcze nie posiada, jak zrobiło to BMW z serią 5 GT.

 

Wątek na forum: Kiedy można nie płacić za radio w aucie?

rozumie że jak w moim aucie mam tuner tv to muszę płacić też jak za tv?? ~koreańczyk

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tuner tv".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017