Wyszukiwałeś:

turbodoladowanie

. Znaleziono 145 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: turbodoladowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 145 wszystkich):

Volkswagen Passat: vw Passat 20tsfi

4.25 Polecam ze wzgledu na dynamike iprzyspieszenie. komfort oraz zużycie paliwa

 

Wyjątkowo mocny diesel

Niemiecki producent samochodów, którego siedziba mieści się wBawarii, potrafi podnieść ciśnienie konkurencji. Tym razem jego inżynierowiezbudowali konstrukcję, którą ciężko będzie pobić. Z dwulitrowegosilnika diesla udało się wykrzesać moc 204 koni mechanicznych.

 

Nowe, dwulitrowe, turbodoładowane silniki BMW

Po tym jak pojawiły się pogłoski, że pojawi się turbodoładowana jednostkaczterocylindrowa w BMW, było wiadomo, że powoli następuje koniecsześciocylindrowych rzędówek.

 

Turbo - ekstra oddech dla silnika

W latach 70-tych ubiegłego wieku świat motoryzacji uległ nowej modzie,którą ukształtowało pięć liter. Słowo "Turbo" -wypowiadane z ust entuzjastów samochodów niosło za sobą emocje,siłę i nowoczesność. Mimo, że od czasu pojawieniu się na rynku takich autjak BMW 2002 ti, Porsche 911 czy Renault 5 minęło wiele lat, koncepcjadoładowywania silnika spalinowego dodatkową dawką sprężonego powietrza nieupadła. Wręcz przeciwnie, ma się doskonale. A za sprawą tzw. downsizingu,czeka ją świetlana przyszłość.

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

Nie będzie silników turbo doładowanych w Lamborghini

Szef Lamborghini, Stephan Winkelmann zapowiedział, że włoski producent autnie będzie wyposażał swoich silników w turbodoładowanie. Na razie nie będzie.

 

Historia silników Diesla w ciężarówkach Mercedes-Benz

W dziedzinie rozwoju silników wysokoprężnych do aut użytkowychMercedes-Benz od zawsze pozostaje pionierem. 90 lat temu, jesienią 1922 roku,trzy egzemplarze prototypowej ciężarówki OB2 o ładowności pięciu tonwyjechały na tor firmy Benz w Mannheim.

 

Ekonomiczny, czysty, niezwykle wydajny

Jednym z niepodważalnych atutów wszystkich samochodówciężarowych, dostawczych oraz autobusów produkowanych przez koncernDaimler są starannie dobrane komponenty układu napędowego o wysokiejwydajności. Zapewniają niskie zużycie paliwa, długą żywotność orazwyjątkowo długie okresy międzyprzeglądowe. Imponujące są równieżrozwiązania przyjazne dla środowiska. Mercedes-Benz jako pierwszy producent naświecie wprowadza kompletną gamę silników zgodnych z normą emisjispalin Euro 6 typu heavy duty i medium duty, a tym samym przyjmuje rolę lideraw tej dziedzinie.

 

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 

Honda CR-V 2015: Z nowym dieslem i 9-stopniowym automatem

W coraz bardziej zatłoczonym segmencie SUV-ów i crossoverówtrzeba mieć mocne atuty, by ugrać dla siebie jak największy kawałek tortu.Do swojego arsenału asów w rękawie Honda CR-V dołącza nowe systemybezpieczeństwa i rozrywki, mocniejszego diesla i, po raz pierwszy w historii,9-stopniową przekładnię automatyczną.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017