Wyszukiwałeś:

turbosprezarka

. Znaleziono 777 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: turbosprezarka

Spróbuj też wyszukać: turbosprężarka turbosprezarka scenic turbosprezarka nissan primastar

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 777 wszystkich):

Nowoczesna turbosprężarka

Podczas wystawy Engine Expo w Stuttgarcie zostanie zaprezentowana nowoczesnadwubiegowa turbosprężarka skonstruowana oraz wyprodukowana przez firmęAntonov, producenta technologii przeznaczonych dla motoryzacji.

 

Turbosprężarki z Jasionki

Amerykańska firma Borg Warner zamierza wybudować fabrykę turbosprężarek naterenie mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Prawdopodobnie obiektpowstanie na 10 ha działce w Jasionce i Tajęcinie.

 

Turbosprężarki z Nowej Soli?

Jest szansa na dużą inwestycję na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SpecjalnejStrefy Ekonomicznej. W Nowej Soli może powstać fabryka produkującaturbosprężarki na potrzeby Daimlera, którego partnerem zostałbyjapoński IHI.

 

Turbo-dylemat

Turbosprężarka w samochodzie to teraz niemal codzienność. Przez lataprzyzwyczailiśmy się do turbodoładowanych silników diesla, teraz niedziwią już małe jednostki benzynowe wspomagane przez turbo. Jednak elementten wymaga szczególnego traktowania, a nie każdy o tym wie.

 

Turbosprężarka pod ochroną

Jednym ze sposobów na zwiększenie mocy silnika jest zamontowanieturbosprężarki. Ten coraz powszechniejszy mechanizm jest bardzo wydajny, alewymaga specjalnej ochrony. Czym jest turbosprężarka i jak ją chronić?

 

Nie poturbuj turbiny!

Samochód, którego silnik wspiera turbosprężarka jest w staniezagwarantować dużą moc, nawet przy małej pojemności jednostki napędowej.Jednak jego niewłaściwa eksploatacja może być nie tylko zabójcza dlasamej turbiny, ale także portfela.

 

Wątek na forum: Problemy z turbosprężarka

Witam posiadam volvo v50 z 2006r.gdy go kupiłem do wymiany była turbosprężarka.Gdy wymieniłem turbosprężarke wybrałem sie w 300km trase po przejechaniu 50km na desce rozdzielczej pojawił mi sie komunikat po niemiecku "STABILITATSKSOND WART.ERFORDER"Po czym automatycznie została odcięta ...

 

Cztery turbiny w nowym BMW Serii 7

Jedna turbosprężarka to niemal standard. Dwie coraz częściej pracują w mocnych wozach, a niedawno BMW wprowadziło do oferty silnik potrójnie doładowany. Bawarczykom jednak mało mocy - teraz robią diesla z czterema turbosprężarkami!

 

Audi R8 bez silników turbo

Benzynowy silnik 5,2 V10 w Audi R8 to w dzisiejszych czasach ewenement - jestgigantyczny i nie ma turbosprężarki. Mimo wszystko Audi nie zamierza tegozmieniać - R8 utrzyma charakter tradycyjnego superauta.

 

Wątek na forum: Nowoczesna turbosprężarka

To nie jest turbosprężarka tylko kompresor..... ~R.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017