Wyszukiwałeś:

tworzywo X

sztuczne X

. Znaleziono 227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tworzywo sztuczne

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 227 wszystkich):

Dr Schneider dla motoryzacji

W Radomierzu należącym do Kamiennogórskiej SSE zamierza zainwestowaćfirma z kapitałem niemieckim: Dr Schneider Obróbka Plastiku Sp. z o.o.Inwestor planuje, kosztem 35 mln zł wybudować fabrykę elementów ztworzyw sztucznych stosowanych w samochodach.

 

ISO dla części z tworzyw sztucznych

Wykonane z tworzyw sztucznych przedmioty wyposażenia i części pojazdów mająbyć oznaczane zgodnie z odpowiednią normą ISO. Jaką? Mówi o tymrozporządzenie ministra gospodarki, które będzie obowiązywać od 6 kwietnia.

 

Legnicki Wezi-tec zwiększa produkcję

Firma Wezi-tec, specjalizująca się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych m.in. dla motoryzacji rozbuduje swój zakład w Legnicy o kolejną haleprodukcyjną.

 

Mecacontrol w Dąbrowie Górniczej

W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstaje nowy zakład produkcyjny,należący do hiszpańskiej spółki Mecacontrol, produkującej elementywtryskiwane z tworzyw sztucznych i aluminium m.in. dla przemysłumotoryzacyjnego.

 

Gimplast buduje w Sosnowcu

Na terenie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej powstanie zakładprodukcyjny, należący do włoskiej spółki Gimplast, którazajmuje się produkcją komponentów z tworzyw sztucznych m.in. napotrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

 

Mecacontrol rusza z produkcją

Hiszpańska spółka Mecacontrol zakończyła inwestycję związaną zbudową nowego zakładu produkcyjnego na terenie Katowickiej Specjalnej StrefyEkonomicznej. W najbliższych dniach rozpocznie produkcję komponentów ztworzyw sztucznych i aluminium.

 

Tworzywa sztuczne z Myślenic

Jak podaje branżowy portal Plastech.pl, w Myślenicach powstaje nowa fabrykanależąca do firmy Polplast, zajmującej się produkcją komponentów ztworzyw sztucznych m.in. na potrzeby przemysłu samochodowego. Inwestycjabędzie kosztować około 43 mln zł.

 

Grupa IAC likwiduje fabrykę

Międzynarodowy koncern International Automotive Components Group, produkującykomponenty z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego zlikwiduje swojąfabrykę w Teresinie. Pracę ma stracić 240 pracowników zatrudnionych wpolskim zakładzie.

 

BASF stworzył felgę z tworzywa sztucznego

Podczas targów przetwórstwa tworzyw sztucznych we Friedrichshafenfirma BASF zaprezentuje pierwszą na świecie felgę wykonaną z takichmateriałów. Co więcej jest ona już gotowa do produkcji seryjnej.

 

Wątek na forum: BASF stworzył felgę z tworzywa sztucznego

SUUUUPER WIADOMOŚĆ mam nadzieję, że niedługo puszczą alufelgi do lamusa :) ~pawian

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tworzywo sztuczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017