Wyszukiwałeś:

tygodnik

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tygodnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Dębica w gronie najsilniejszych marek

Dębica to jedna z najsilniejszych polskich marek - wynika z ogłoszonegoniedawno rankingu Rzeczpospolitej, w którym zbadano blisko 240 marekfunkcjonujacych na naszym rynku.

 

Opel Trixx i GM nagrodzone

Prestiżowy brytyjski tygodnik "Autocar" odznaczył studyjny modelOpel Trixx nagrodą na najlepsze auto w kategorii pojazdów koncepcyjnych.

 

Delphi stawia na Europę Środkowo - Wschodnią

Delphi Corporation, jeden z największych na świecie dostawców rozwiązańelektronicznych i technologii systemowych odnotowuje znaczący rozwój w EuropieŚrodkowo-Wschodniej. Spośród 21 jednostek organizacyjnych w tej częściEuropy aż 7 znajduje się w Polsce.

 

Rozbudowa TCK Delphi

Zarząd Delphi Corporation podjął decyzję o rozbudowie Centrum Technicznego wKrakowie (TCK). Oznacza to dalszy rozwój krakowskiego ośrodka, a więcsprowadzenie nowych projektów oraz łączne zatrudnienie kolejnych ponad 250inżynierów.

 

Zagrywka taktyczna Toyoty

O pół roku przedłuży się data premiery najnowszej generacji japońskiegomodelu Toyota Corolla. Jak informuje tygodnik "Autocar" przyczyną takiejdecyzji jest debiut nowej wersji Hondy Civic, która jest jednym z największychkonkurentów Toyoty w klasie aut kompaktowych.

 

Nagrody "Goldenes Lenkrad 2006" przyznane

Już po raz 31. niemiecki tygodnik "Bild am Sonntag" przyznał"Złote Kierownice" dla najlepszych aut w różnych segmentach.

 

"Złote kierownice 2007" rozdane

7 listopada w Berlinie odbył się finał plebiscytu 'Goldene Lenkrad' (ZłotaKierownica) 2007, konkurs organizowany corocznie od 1976 roku przez niemieckitygodnik 'Bild am Sonntag'. W siedmiu kategoriach najwięcej zwycięstwodniosły marki... niemieckie.

 

Najbardziej niezawodne marki i modele

Już po raz trzeci z rzędu Honda okazała się bezkonkurencyjna wśródproducentów oferujących najbardziej niezawodne auta flotowe.

 

Peugeot 308 z jubileuszem

Trzy miesiące po rynkowym debiucie Peugeot 308 świętuje swój pierwszyjubiluesz produkcyjny. Kompaktowy model został wyprodukowany już w 100 000egzemplarzy.

 

DAF LF najlepszy dla małych i średnich przedsiębiorstw

9 czerwca firma DAF Trucks uzyskała wyróżnienie za najlepszysamochód ciężarowy dla małych i średnich przedsiębiorstw,przyznawane przez tygodnik Gazetę Finansową. Wyróżniona seria DAF LFzdobyła tę nagrodę już po raz drugi z rzędu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017