Wyszukiwałeś:

tylne X

skrzydlo X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tylne skrzydlo

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

FIA: Nowe WRC od 2011

Światowa Rada Sportów Motorowych FIA zebrała się w Paryżu i podjęładecyzję o przyszłości samochodów WRC - informuje portal autoklub.pl.Nowy regulamin będzie obowiązywał od 2011 roku.

 

F1: Paradoks losu

Już w niedzielę poznamy nowego mistrza świata Formuły 1. Zdaniemekspertów faworytem Grand Prix Brazylii jest Felipe Massa, a faworytemmistrzostw Lewis Hamilton. Brytyjczykowi wystarczy piąte miejsce, aby zdobyćtytuł, nawet jeśli Massa wygra. Obaj pretendenci twierdzą, że większapresja spoczywa na barkach rywala.

 

Wielka rewolucja w Formule 1 nic nie da?

Miliony euro i tygodnie testów pójdą na marne? Pierwsze ocenykierowców testujących bolidy zbudowane według zmienionych zasaddotyczących aerodynamiki są negatywne - pisze Przegląd Sportowy.

 

F1: Sensacja w Melbourne i dramat Kubicy

Jeszcze na trzy okrążenia przed metą Robert Kubica miał duże szanse zostaćbohaterem i wygrać inauguracyjną sezon 2009 Grand Prix Australii. Niestety,jadący wtedy na trzeciej pozycji Polak wziął się za wyprzedzanie SebastianaVettela. Inauguracyjny wyścig w Melbourne wygrał Jenson Button z BrawnGP-Mercedes, zespołu debiutującego w F1.

 

F1: Sprawdź jak zmienił się bolid Kubicy

Grand Prix Hiszpanii będzie czasem wielkiej próby dla ekip, któreprzespały początek sezonu. Udoskonalenia na pierwszą europejską rundęsezonu przygotował każdy zespół, ale największy optymizm panuje wobozie Ferrari.

 

Kubica: Jeszcze nie zdradzę gdzie będę jeździł

Robert Kubica kierowca BMW Sauber specjalnie dla Przeglądu Sportowegomówi o wyborze nowego zespołu na następny sezon Formuły 1 oraz oskandalu Renault w roli głównej.

 

Metoda małych kroków

Prezentacja nowego bolidu Renault R30 w ubiegłą niedzielę była w pewnymsensie rozczarowująca. Nowe auto Roberta Kubicy poza nowymi barwami,częściowo przypominało wersję R29 z poprzedniego sezonu.

 

F1: Jedenaście przepisów na sukces

Jedenaście zespołów zdążyło już przedstawić swoje nowe bolidy nanadchodzący sezon w Formule 1. Niemiecki magazyn Auto Motor und Sport zdobyłsię na krótkie porównanie, jak technicznie i aerodynamicznie,różnią się od siebie najszybsze wyścigówki na świecie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tylne skrzydlo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017