Wyszukiwałeś:

tylne X

skrzydlo X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tylne skrzydlo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Metoda małych kroków

Prezentacja nowego bolidu Renault R30 w ubiegłą niedzielę była w pewnymsensie rozczarowująca. Nowe auto Roberta Kubicy poza nowymi barwami,częściowo przypominało wersję R29 z poprzedniego sezonu.

 

F1: McLaren dodał sobie skrzydeł

FIA pozytywnie zaopiniowała kontrowersyjne tylne skrzydła bolidówMcLarena. Oba auta przeszły badanie techniczne w Bahrajnie, a komisarze FIA niedopatrzyli się złamania regulaminu.

 

F1: Sauber podgląda McLarena

Według nieoficjalnych doniesień ekipa Petera Saubera skopiowała systemkanałów powietrznych, którymi na początku sezonu zaskoczyłkonkurencję zespół McLaren.

 

Tylne "skrzydło" wraca do Imprezy STI

Subaru zaprezentowało pierwszy "teaser" nowej Imprezy WRX STIprzeznaczonej na rocznik modelowy 2011. Auto zostanie oficjalnie odsłoniętepodczas targów w Nowym Jorku.

 

F1: Kłótnia o tylne skrzydła

Nowy regulamin techniczny Formuły 1 na sezon 2011 zamiast regulowanychprzednich skrzydeł, zakłada możliwość stosowania regulowanych tylnychspojlerów. Cel tej zmiany jest jasny - więcej manewrówwyprzedzania na torze to więcej emocji dla kierowców i kibiców.Okazuje się jednak, że uatrakcyjnienie wyścigów Formuły 1 łamiepodstawową regułę nowej polityki FIA, mówiącą o ograniczeniukosztów.

 

F1: Regulowane tylne skrzydło - jak to działa?

Regulowane tylne skrzydło należy do nielicznych, ale najbardziejspektakularnych zmian technicznych Formuły 1 w sezonie 2011. Jego zadanie jestjasne - sprawić, by wyprzedzanie stało się punktem rozpoznawalnymkrólowej motosportu. Warto zatem przyjrzeć mu się w detalach, bysprawdzić czy faktycznie gra, której stworzenie pochłania górypieniędzy, jest faktycznie warta świeczki.

 

F1: Jak działa tylne skrzydło?

Spośród wszystkich zmian wprowadzonych w przepisach technicznych na 2011rok, być może najbardziej ekscytującą jest regulowane tylne skrzydło, czyliurządzenie, które zaprojektowano dla zapewnienia lepszego ścigania idla poprawy widowiska dla fanów. Inżynierowie Lotus Renault GPwyjaśniają sposób jego działania.

 

F1: W Monako z DRS

W Grand Prix Monako ze względu na specyficzną charakterystykę toru kierowcynie będą mogli korzystać z systemu DRS w tunelu ulicznym. Kierowcy wnosili ocałkowity zakaz stosowania DRS w tym Grand Prix, jednak FIA ostateczniepostanowiła zezwolić na korzystanie z tego systemu w innych częściach toru.

 

F1: Jedna strefa DRS na Interlagos

FIA poinformowała, że podczas zbliżającego się Grand Prix Brazyliiwyznaczyła tylko jedną strefę DRS, w której kierowcy podczas wyścigubędą mogli korzystać z zalet regulowanego tylnego skrzydła.

 

Lamborghini Huracan z karbonowymi dodatkami

To nie dzieło pierwszego lepszego tunera, ale pakiet tuningowy zatwierdzonyprzez Lamborghini. W jego skład wchodzą przednia dokładka, listwy progowe,wielkie tylne skrzydło i dyfuzor. Ile kosztuje?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "tylne skrzydlo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017