Wyszukiwałeś:

ubezpieczenia X

assistance X

firmy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenia assistance firmy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Producenci assistance

Usługi assistance postrzegane są zwykle jako pomoc świadczona przezubezpieczycieli. Nic bardziej mylnego. Większość osób nie zdaje sobiesprawy z tego, że za ich realizację odpowiadają zwykle wyspecjalizowanefirmy, które wspierają klientów w sytuacjach awaryjnych.

 

Test usług assistance

Polski rynek ubezpieczeniowy obfituje w oferty ubezpieczeń car-assistance. Jakzwykle w tego typu przypadkach trudno o wybór tej jednej najlepszej.Dlatego też eksperci z portalu adac24.pl sprawdzili dokładnie, co mają dozaoferowania towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach swoich usług assistance.

 

Assistance - pomoc zwłaszcza zimą

Warunki zimowe na drodze - śliska nawierzchnia, słaba widoczność, zaspy naulicach - powodują, że o nieszczęście nietrudno. Statystyki kolizjipokazują, że właśnie wówczas dochodzi do znacznego wzrostu liczbyzdarzeń drogowych. Nieocenioną pomocą staje się wówczas usługaassistance.

 

Starter - nowy standard w assistance?

Większość samochodów naprawianych na drodze? Holowanie do miejscazamieszkania kierowcy bez limitu kilometrów? Pomoc profesjonalnychmechaników 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku? Do niedawna z usługassistance na takim poziomie mogli w Polsce korzystać tylko kierowcysamochodów na gwarancji. Obecnie oferowane na rynku usługi assistance nadrodze posiadają wiele ograniczeń.

 

Grzechy główne przy wyborze ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC pojazdu mechanicznego to obowiązkowy i, przede wszystkim,dość drogi dodatek do posiadanego przez nas samochodu. Brak czasu, chęci,podstawowej wiedzy sprawia, że przy wyborze polisy popełniamy wielebłędów, w efekcie których nasz domowy budżet jest mocniejobciążony.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Na co skarżymy się na ubezpieczycieli?

Ubezpieczenia komunikacyjne są nieodłącznym elementem posiadania samochodu.Okazuje się też, że są najczęstszym powodem skarg, jakie kierujemy wobeczakładów ubezpieczeniowych. W pierwszym półroczu 2013 r. doRzecznika Ubezpieczonych trafiło łącznie 4319 skarg na firmy ubezpieczenioweod kierowców.

 

Częściej kupujemy assistance

Coraz częściej sięgamy po usługi assistance, doceniając korzyści, jakieniosą ze sobą te usługi pomocowe. Prym w tej kategorii usługokołoubezpieczeniowych wiodą oczywiście assistance drogowe.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Co trzeci Polak korzysta z assistance

Choć tegoroczna zima prawdziwej nie przypomina, to jednak z całą pewnościąostatniego słowa jeszcze nie powiedziała. A ponieważ ryzyko awarii w tymczasie wzrasta, warto pomyśleć o assistance samochodowych. Z tego typuświadczeń korzysta dziś ok. 30 proc. kierowców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenia assistance firmy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018