Wyszukiwałeś:

ubezpieczenia X

assistance X

firmy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenia assistance firmy ubezpieczeniowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Producenci assistance

Usługi assistance postrzegane są zwykle jako pomoc świadczona przezubezpieczycieli. Nic bardziej mylnego. Większość osób nie zdaje sobiesprawy z tego, że za ich realizację odpowiadają zwykle wyspecjalizowanefirmy, które wspierają klientów w sytuacjach awaryjnych.

 

Pakiety truck assistance z darmową ochroną prawną D.A.S.

Firma Starter - lider w branży usług Assistance dla pojazdówciężarowych podpisała porozumienie z D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń OchronyPrawnej S.A. – czołowym dostawcą usług ochrony prawnej. Owocem tejwspółpracy jest specjalna promocja zimowa skierowana do wszystkichużytkowników pojazdów ciężarowych.

 

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Czy OC wzrośnie?

Na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiło się wiele sygnałów natemat zmian, które mogą wpłynąć na działalność firmubezpieczeniowych i wzrost cen obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Czyzatem czekają nas podwyżki cen polis OC?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenia assistance firmy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017