Wyszukiwałeś:

ubezpieczenia X

oc X

assistance X

firmy X

ubezpieczeniowe X

polisy X

ubezpieczeniowe X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenia oc assistance firmy ubezpieczeniowe polisy ubezpieczeniowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Test usług assistance

Polski rynek ubezpieczeniowy obfituje w oferty ubezpieczeń car-assistance. Jakzwykle w tego typu przypadkach trudno o wybór tej jednej najlepszej.Dlatego też eksperci z portalu adac24.pl sprawdzili dokładnie, co mają dozaoferowania towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach swoich usług assistance.

 

Co nam nie pasuje w ubezpieczeniach?

W pierwszym półroczu br. do Rzecznika Ubezpieczonych trafiło w sumieponad 3,2 tys. skarg związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Jak zwyklenajwięcej zastrzeżeń zgłoszono na ubezpieczenia OC.

 

Assistance - pomoc zwłaszcza zimą

Warunki zimowe na drodze - śliska nawierzchnia, słaba widoczność, zaspy naulicach - powodują, że o nieszczęście nietrudno. Statystyki kolizjipokazują, że właśnie wówczas dochodzi do znacznego wzrostu liczbyzdarzeń drogowych. Nieocenioną pomocą staje się wówczas usługaassistance.

 

Grzechy główne przy wyborze ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC pojazdu mechanicznego to obowiązkowy i, przede wszystkim,dość drogi dodatek do posiadanego przez nas samochodu. Brak czasu, chęci,podstawowej wiedzy sprawia, że przy wyborze polisy popełniamy wielebłędów, w efekcie których nasz domowy budżet jest mocniejobciążony.

 

Oto najlepsze OC na rynku

Już nie tylko cena jest decydująca przy wyborze ubezpieczenia OC. Wobeczaostrzającej się rywalizacji o klienta, coraz więcej towarzystwubezpieczeniowych wprowadza dodatkowe benefity. Polska Izba Motoryzacjisprawdziła, które firmy ubezpieczeniowe oferują najwięcej w ramachstandardowej polisy OC.

 

Częściej kupujemy assistance

Coraz częściej sięgamy po usługi assistance, doceniając korzyści, jakieniosą ze sobą te usługi pomocowe. Prym w tej kategorii usługokołoubezpieczeniowych wiodą oczywiście assistance drogowe.

 

Wykupiłeś assistance? Zwróciłeś na to uwagę?

Co roku, gdy przychodzi do przedłużenia polisy ubezpieczeniowej, częstostajemy przed dylematem czy dokupić do OC usługę w postaci assistance. Firmyubezpieczeniowe mamią nas różnymi warunkami, ale na co tak naprawdęzwrócić uwagę?

 

Już w tym roku podwyżki polis OC

Mamy złe wieści dla wszystkich kierowców. Już niebawem firmyubezpieczeniowe będą podnosić ceny polis OC. To efekt wprowadzenia w tym rokubezpośredniej likwidacji szkód oraz rosnących roszczeń za szkodyosobowe.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenia oc assistance firmy ubezpieczeniowe polisy ubezpieczeniowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018