Wyszukiwałeś:

ubezpieczenia

. Znaleziono 1401 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenia

Spróbuj też wyszukać: zmiany od 2011 roku w ubezpieczeniach odszkodowania po wypadku samochodowym umowa kupna-sprzedaży ubezpieczenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1401 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Ubezpieczenie AC - brać czy nie?

Brak obowiązku posiadania ubezpieczenia autocasco oraz wysoki koszt jego wykupusprawiają, że kierowcy bardzo sceptycznie podchodzą do tego rodzajuubezpieczenia. Jest to jednak jedyny środek chroniący nasz pojazd odzniszczeń w sytuacji gdy nie ma winnego oraz od kradzieży. Autocasco wydajesię być także niezbędne dla właścicieli firm posiadających flotępojazdów firmowych.

 

Zniknie problem podwójnego ubezpieczenia

To bez wątpienia dobra wiadomość dla zapominalskich kierowców, ale nietylko. W bieżącym roku w życie wejdą bowiem zmiany w przepisachubezpieczeniowych likwidujące m.in. uciążliwe dla kierowcówpodwójne ubezpieczenie.

 

Ubezpieczenie w leasingu - oświadczenie

Publikujemy dziś oświadczenie Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów w sprawie refakturowania kosztów podatku VAT wubezpieczeniu przedmiotu leasingu.

 

Gdy płacimy za duże ubezpieczenie

Składki ubezpieczeniowe stanowią bardzo poważną pozycję na liściekosztów związanych z posiadaniem i użytkowaniem samochodu. Jest jednakkilka sposobów, i to wcale nie jakichś skomplikowanych, dziękiktórym możemy skutecznie obniżyć nasze wydatki związane zubezpieczeniem naszego samochodu.

 

Kierowcy przekonali się do ubezpieczeń direct

Wartość rynku ubezpieczeń direct w Polsce cały czas rośnie i prawdopodobnieprzekroczy na koniec tego roku 1 mld zł. Z przedstawionych przez Polską IzbęUbezpieczeń po raz pierwszy danych o sprzedaży przez telefon i Internet wynikabowiem, że po I półroczu składka zebrana na tym rynku to ponad 500 mlnzł. Zdecydowaną większość zawieranych tą drogą ubezpieczeń stanowią tezwiązane z posiadaniem samochodu.

 

Grzechy główne przy wyborze ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC pojazdu mechanicznego to obowiązkowy i, przede wszystkim,dość drogi dodatek do posiadanego przez nas samochodu. Brak czasu, chęci,podstawowej wiedzy sprawia, że przy wyborze polisy popełniamy wielebłędów, w efekcie których nasz domowy budżet jest mocniejobciążony.

 

Więcej skarg na ubezpieczenia

W trzecim kwartale roku zwiększyła się liczba skarg na ubezpieczeniakomunikacyjne, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych. Jak zwykleprzewodzą tu skargi na polisy OC pojazdów mechanicznych.

 

Za ubezpieczenie AC płacimy średnio 800 zł

Tylko co czwarty kierowca w Polsce posiada ubezpieczenie AC. Średnia cenatakiego ubezpieczenia to 800 zł. Eksperci sprawdzili czy za takie pieniądzemożna kupić dobra polisę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017