Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

AC X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie AC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Ubezpieczenie GAP w sieciach Mitsubishi i Nissana

Ubezpieczenie strat finansowych, czyli tzw. GAP, to uzupełnienie programuubezpieczeń pakietowych dla sieci dealerskich Mitsubishi i Nissana.

 

Jak sprzedać auto kupione na kredyt?

Zabezpieczenia ustanawiane przez bank komplikują szybką i opłacalnąsprzedaż auta, w momencie kiedy mamy problemy z jego spłatą. Żeby sobie znimi poradzić, trzeba konstruować umowy sprzedaży w specjalny sposób.

 

Skody z Turbo Pakietem

Nie, nie chodzi tu tym razem o jakiś specjalny pakiet mający zwiększać mocsamochodów czeskiej marki, a o rozwiązania finansowe, w tym zawierającenowatorskie na rynku opcje.

 

Bez kluczyków nie będzie odszkodowania

Posiadanie autocasco wydaje się być odpowiednim zabezpieczeniem przed utratąauta w wyniku kradzieży. Obiecane w umowie odszkodowanie powinno, przynajmniejteoretycznie, pozwolić na wyrównanie strat. Tymczasem, wydawałoby siępewien drobiazg, brak wszystkich kompletów kluczyków lub fakt, żesą nieoryginalne, może spowodować, iż ubezpieczyciel odmówi wypłatyodszkodowania.

 

Porsche w leasingu

Przedstawiciel marki Porsche na Polskę - firma KPI Sports Cars Sp. z o.o. orazVolkswagen Leasing Polska przygotowały wyjątkowo atrakcyjną ofertęleasingową na samochody marki Porsche: Leasing 105% z ubezpieczeniemkomunikacyjnym na 3 lata.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Zwierzę kontra samochód

Według policyjnych statystyk na polskich drogach ginie codziennie 17osób. Co czwarta okręcając się samochodem wokół drzewa.Część zmotoryzowanych jest ofiarami wypadków z udziałem dzikichzwierząt. A tego typu zdarzenia regularnie nasilają się w okresie jesiennym.

 

Jak ustalane są zniżki/zwyżki ubezpieczeniowe?

Wypadki drogowe, nawet jeśli bez rannych i zabitych, i tak pociągająnajczęściej za sobą masę kłopotów. Mało jednak kto myśli w takimmomencie o jeszcze jednym. A mianowicie, co nas czeka za jakiś czas, gdybędziemy przedłużać naszą polisę ubezpieczeniową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie AC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017