Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

AC X

. Znaleziono 147 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie AC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 147 wszystkich):

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu?

Raz w roku na twarzy każdego kierowcy pojawia się grymas związany z zakupemubezpieczenia samochodu. Im szczuplejszy portfel, tym większa niechęć dojednorazowego wyłożenia kilkuset złotych. Są jednak sposoby, którepozwalają zaoszczędzić na ubezpieczeniu.

 

OC i AC nie pomogą pijanemu kierowcy

Przed nami długi weekend, a więc okazja do wyjazdów za miasto ispotkań przy grillu. Niestety, wielu kierowców po spożyciu alkoholuwsiada wówczas za kierownicę samochodu nie bacząc na konsekwencje. A zajazdę po pijanemu często trzeba później słono zapłacić. I niepomogą wówczas żadne ubezpieczenia OC czy AC.

 

Ubezpieczenie AC - brać czy nie?

Brak obowiązku posiadania ubezpieczenia autocasco oraz wysoki koszt jego wykupusprawiają, że kierowcy bardzo sceptycznie podchodzą do tego rodzajuubezpieczenia. Jest to jednak jedyny środek chroniący nasz pojazd odzniszczeń w sytuacji gdy nie ma winnego oraz od kradzieży. Autocasco wydajesię być także niezbędne dla właścicieli firm posiadających flotępojazdów firmowych.

 

Kierowcy doceniają ubezpieczenia direct

Szukasz ubezpieczenia dla swojego auta? Zastanów się nad ubezpieczeniemdirect. Coraz więcej polskich kierowców skłania się ku tego typutowarzystwom ubezpieczeniowym, które coraz prężniej działają nanaszym rynku.

 

10 sposobów na tańsze AC

Coraz mniej kierowców decyduje się na zakup dobrowolnego ubezpieczeniaautocasco. Powód jest oczywisty - z reguły dość wysoka cena składkitej polisy. A tymczasem, trzymając się prostych zasad, możemy zaoszczędzićna AC nawet kilkaset złotych. Jest na to kilka sposobów.

 

Kupujesz autocasco - oto kilka rad

Ubezpieczenie AC, w przeciwieństwie do polisy OC samochodowego, może sięróżnić zakresem ochrony oraz ceną. Co więcej, daje możliwośćdopasowania ochrony ściśle do naszych potrzeb. Dlatego przy wyborze autocasconiezwykle ważne jest dokładne przestudiowanie ogólnych warunkówubezpieczenia.

 

Za ubezpieczenie AC płacimy średnio 800 zł

Tylko co czwarty kierowca w Polsce posiada ubezpieczenie AC. Średnia cenatakiego ubezpieczenia to 800 zł. Eksperci sprawdzili czy za takie pieniądzemożna kupić dobra polisę.

 

Sposób na tańsze ubezpieczenie OC

W tym roku znacznie podrożały polisy OC. Wielu kierowców poszukujesposobów żeby wykiwać ubezpieczyciela i zapłacić niższą składkę.Pomagają im w tym agencji, ale trzeba pamiętać o konsekwencjach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie AC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017