Wyszukiwałeś:

ubezpieczenie X

OC X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenie OC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

PZU nie podwyższa cen OC

„Podatek Religi” nie wpłynie na wzrost składek ubezpieczeń OCkomunikacyjnych w PZU SA - możemy przeczytać w oficjalnym komunikacienajwiększego polskiego ubezpieczyciela.

 

Skarżymy się na OC

W ubiegłym roku, podobnie zresztą jak we wcześniejszych latach, skargi naubezpieczenia komunikacyjne należały do najliczniejszej grupy skarg z zakresuubezpieczeń gospodarczych, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych.

 

Papierowe OC będzie konieczne?

Wciąż nie jest wiadome, czy kierowca będzie zobowiązany posiadać przy sobiedokument potwierdzający zawarcie umowy OC. Senatorowie właśnie odrzucilipomysł posłów, by taki obowiązek nie dotyczył kierowców.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Na OC i AC można zaoszczędzić

Bogata oferta rynku ubezpieczoniowego sprawia, że w momencie, gdy posiadamywłasny samochodów i stajemy przed koniecznością wyboru polisy OC i/lubAC mamy twardy "orzech" do zgryzienia. Tym bardziej, że naubezpieczeniu OC można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, a na AC jeszczewięcej. Skąd się biorą różnice w cenach polis OC i AC?

 

PIU: Znów powraca pomysł leczenia ofiar wypadków z OC

Polska Izba Ubezpieczeń ze zdumieniem przyjęła wyrażone za pośrednictwemmediów pomysły Ministerstwa Zdrowia, dotyczące finansowania leczeniaofiar wypadków drogowych z pieniędzy pochodzących ze składekobowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych.

 

OC wcale nie musi być droższe

Podniesienie sum gwarancyjnych do poziomów akceptowanych przez UnięEuropejską wcale nie musi skutkować podwyżkami cen OC. Jak twierdząniektórzy eksperci, podwyżki będą raczej efektem wcześniejszej ostrejrywalizacji pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi.

 

Czy OC zdrożeje?

Rosnące właśnie sumy gwarancyjne w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnychmogą być powodem do wzrostu cen polis OC. Mogą, jednak większośćzakładów ubezpieczeniowych zaprzecza wprowadzeniu natychmiastowychpodwyżek polis. Podwyżki mają nastąpić bowiem stopniowo.

 

Koniec podwójnego OC

Jest duża szansa, iż już niedługo zniknie problem podwójnegoubezpieczenia OC, z którym spotkało się w swojej motoryzacyjnejkarierze już wielu polskich kierowców. Ministerstwo Finansówprzygotowało bowiem projekt nowelizacji ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowychregulujący tę kwestię.

 

Przyczepy trzeba jednak ubezpieczać

Sejm przychylił się do postulatów instytucji ubezpieczeniowych iprzyjął poprawki Senatu dotyczące nowelizacji ustawy o ubezpieczeniachobowiązkowych, według której przyczepy w dalszym ciągu będąpodlegały obowiązkowemu ubezpieczeniu OC.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "ubezpieczenie OC".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017